d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Va Mai Jucati ? > In Afara De D2
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Sep 6 2008 07:06pm
Quote (Alexandru @ Sun, Sep 7 2008, 02:45am)
Vrei fg, poate de-asta.


de aia am bag fg in loc sa scot? wink.gif
nu joc pt fg
adica putin ^^
Member
Posts: 6,784
Joined: Jun 3 2005
Gold: 770.00
Sep 6 2008 11:58pm
World of Kung Fu thumbsup.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 7 2008 02:01am
starcraft, warcraft(DotA si TFT) , tot ceea ce tine de star wars (jedi based ... imi place sa hack and slash ceva mai estetic tongue.gif ) ,
si ceea ce merita jucat ..seria Gothic(I, II, III smile.gif ) icon_pointr.gif gen d2, wow dar realist(cu foarte mici si putine exceptii)
nu am mai jucat cs de f mult timp..

momentan fac pauza de la tot..dar cand se gaseste timp pt asa ceva..d2 sau unul din cele mentionate mai sus
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 7 2008 02:11am
Quote (Alexandru @ Sun, 7 Sep 2008, 03:10)
Daca n-as sti mai multe despre el, l-as incerca.
Cel mult as da bani sa cumpar un joc decat sa platesc lunar.
Dar gratis >


Jocului i se acorda o atentie deosebita de catre developeri, patch-uri si fixuri de cate ori e nevoie. Nu poate sa fie gratuit. Insa 13 euro pe luna nu e o avere.


Da, am jucat si eu Arcanum acum ceva timp, mult de atunci, si chiar e un joc deosebit.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Sep 7 2008 03:55am
Lula - The Wet empire.

Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 7 2008 05:21am
eu am jucat putin Magic World Online . e un mmo dragut , relativ complex , dar fara grafici imprsionante .

Shaiya - mmo , grafica beton , war-uri intre cele 2 "opposing sides" , dar ce nu mi-a placut e ca nu prea e diversitate de iteme . in rest , gamepley e beton
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Sep 7 2008 06:05am
Quote (Arx_X @ Sun, 7 Sep 2008, 11:01)
starcraft, warcraft(DotA si TFT) , tot ceea ce tine de star wars (jedi based ... imi place sa hack and slash ceva mai estetic tongue.gif ) ,
si ceea ce merita jucat ..seria Gothic(I, II, III smile.gif ) > gen d2, wow dar realist(cu foarte mici si putine exceptii)
nu am mai jucat cs de f mult timp..

momentan fac pauza de la tot..dar cand se gaseste timp pt asa ceva..d2 sau unul din cele mentionate mai sus


In principal esti , ca si mine, fan blizzard.
Am incercat gothic I dar n-am avut rabdare pentru el.

Quote (amiba @ Sun, 7 Sep 2008, 08:58)
World of Kung Fu thumbsup.gif


nu prea ma pasioneaza astea de fighteri - preferam mai demult MK4, nimic mai nou.

Quote (mmc01 @ Sun, 7 Sep 2008, 11:11)
Jocului i se acorda o atentie deosebita de catre developeri, patch-uri si fixuri de cate ori e nevoie. Nu poate sa fie gratuit. Insa 13 euro pe luna nu e o avere.


Da, am jucat si eu Arcanum acum ceva timp, mult de atunci, si chiar e un joc deosebit.


Stiu, dar este mult prea lent pentru mine, prefer ceva mai dinamic.

Quote (B4al @ Sun, 7 Sep 2008, 12:55)
Lula - The Wet empire.


Nu o sa joc vreodata genul ala de jocuri tongue.gif

Quote (Taiko @ Sun, 7 Sep 2008, 14:21)
eu am jucat putin Magic World Online  .  e un mmo dragut , relativ complex , dar fara grafici imprsionante .

Shaiya -  mmo , grafica beton , war-uri intre cele 2 "opposing sides"  , dar ce nu mi-a placut e ca nu prea e diversitate de iteme  . in rest , gamepley e beton


Nu le-am incercat - sunt gratis? o sa le caut pe google oricum.
Sunt satul de items, loot.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 7 2008 08:07am
da. sunt gratis .


MWO : mwo.enjoymmo.com

Shaiya : http://shaiya.aeriagames.com/


download-abile de pe site-uri cred smile.gif

spor

eu zic sa incerci shaiya totusi , sunt si ceva romani p-acolo , si nu cred c-o sa te plictisesti smile.gif)



iar daca chiar vrei ceva sa stai mult si sa fie complex : EVE Online smile.gif
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Sep 7 2008 10:21am
Counter strike
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Sep 7 2008 02:22pm
Quote (Taiko @ Sun, 7 Sep 2008, 15:07)
da. sunt gratis .


MWO : mwo.enjoymmo.com

Shaiya : http://shaiya.aeriagames.com/


download-abile de pe site-uri cred smile.gif

spor

eu zic sa incerci shaiya totusi , sunt si ceva romani p-acolo , si nu cred c-o sa te plictisesti smile.gif)



iar daca chiar vrei ceva sa stai mult si sa fie complex : EVE Online smile.gif


lol , eve ala.. e mai addicted ca wow... sau d2 .. ai grija !:D
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll