Quote (Arx_X @ Sun, 7 Sep 2008, 11:01)
starcraft, warcraft(DotA si TFT) , tot ceea ce tine de star wars (jedi based ... imi place sa hack and slash ceva mai estetic

) ,
si ceea ce merita jucat ..seria Gothic(I, II, III

) > gen d2, wow dar realist(cu foarte mici si putine exceptii)
nu am mai jucat cs de f mult timp..
momentan fac pauza de la tot..dar cand se gaseste timp pt asa ceva..d2 sau unul din cele mentionate mai sus
In principal esti , ca si mine, fan blizzard.
Am incercat gothic I dar n-am avut rabdare pentru el.
Quote (amiba @ Sun, 7 Sep 2008, 08:58)
World of Kung Fu

nu prea ma pasioneaza astea de fighteri - preferam mai demult MK4, nimic mai nou.
Quote (mmc01 @ Sun, 7 Sep 2008, 11:11)
Jocului i se acorda o atentie deosebita de catre developeri, patch-uri si fixuri de cate ori e nevoie. Nu poate sa fie gratuit. Insa 13 euro pe luna nu e o avere.
Da, am jucat si eu Arcanum acum ceva timp, mult de atunci, si chiar e un joc deosebit.
Stiu, dar este mult prea lent pentru mine, prefer ceva mai dinamic.
Quote (B4al @ Sun, 7 Sep 2008, 12:55)
Lula - The Wet empire.
Nu o sa joc vreodata genul ala de jocuri

Quote (Taiko @ Sun, 7 Sep 2008, 14:21)
eu am jucat putin Magic World Online . e un mmo dragut , relativ complex , dar fara grafici imprsionante .
Shaiya - mmo , grafica beton , war-uri intre cele 2 "opposing sides" , dar ce nu mi-a placut e ca nu prea e diversitate de iteme . in rest , gamepley e beton
Nu le-am incercat - sunt gratis? o sa le caut pe google oricum.
Sunt satul de items, loot.