Quote (the_rest @ Mon, Sep 8 2008, 08:44am)
no bine, am vazut-o si pe asta, romania - lituania 3:0 , fotbalu vietii. in timpul meciului, io am mancat popcorn in timp ce jucam diablo2.
edit: am injurat mai bine dar am zis ca wtf.
Romania are echipa de fotbal ??
waw.... eu credeam k aia 11 sunt jucatori de popice ...
verze .... verze .... verze .....
dar ... sa gandim pozitiv ... mai sunt ateva meciuri .... deci se poate ajunge la statutul de varza stricata .....
hai Romania !! .....