d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania - Lituania > Si Bosnia - Romania ( Tineret )
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 6 2008 03:16pm
Quote (Xixina @ Sun, 7 Sep 2008, 00:15)
cat sa terminat ?! rom - litu ? sad.gif


0-3
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Sep 6 2008 03:19pm
O M G ? si vrem sa ajungem la C . M ? ... rusine mare .. rusine .. :| daca antionala a inceput asa bine :-j sa vedem ce fac echipele de club ... of... vedetele astea care joaca pe sute de mii de euro nu`s instare sa abta Lituania in kkt .. si avem pretentii sa jucam cu brazilia =)) Omg ..
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Sep 7 2008 02:20am
Fotbalul romanesc este in picaj! Jucatorii, nationala si administratia!

Lipsa jucatorilor cheie se vede! Mutu, Chivu, Codrea, Rat...

Este rusinos sa pierzi cu Lituania...DESTEAPTA-TE ROMANE!!! La cantat erau buni...dar la joc nimic...

/Dec devil.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Sep 7 2008 04:08am
abia astept "revansa" impotriva Insulelor Faroe rofl.gif

4-0? 6-0? sau mai mult? daca o luam iar rad cu lacrimi pana la epuizare
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Sep 7 2008 07:55am
Quote (Arx_X @ Sun, 7 Sep 2008, 10:08)
abia astept "revansa" impotriva Insulelor Faroe  rofl.gif

4-0? 6-0? sau mai mult? daca o luam iar rad cu lacrimi pana la epuizare


hahaah lol smile.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 8 2008 02:44am
no bine, am vazut-o si pe asta, romania - lituania 3:0 , fotbalu vietii. in timpul meciului, io am mancat popcorn in timp ce jucam diablo2.

edit: am injurat mai bine dar am zis ca wtf.

This post was edited by the_rest on Sep 8 2008 02:45am
Member
Posts: 4,332
Joined: Apr 29 2006
Gold: 11,600.00
Sep 9 2008 05:58am
Quote (the_rest @ Mon, Sep 8 2008, 08:44am)
no bine, am vazut-o si pe asta, romania - lituania 3:0 , fotbalu vietii. in timpul meciului, io am mancat popcorn in timp ce jucam diablo2.

edit: am injurat mai bine dar am zis ca wtf.


Romania are echipa de fotbal ??
waw.... eu credeam k aia 11 sunt jucatori de popice ...
verze .... verze .... verze .....
dar ... sa gandim pozitiv ... mai sunt ateva meciuri .... deci se poate ajunge la statutul de varza stricata .....

hai Romania !! .....
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Sep 9 2008 07:38am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 6 Sep 2008, 23:10)
ne-au spart.
dar au si avut niste euro-goluri de mama mama....
oricum piti e praf, si asta se stia de mult.
poate asa scapam de el....cu putin bulan vine andone ?!?!?!



singurul care a fost marginaizat si putea sa faca legenda este mircea lucescu
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 9 2008 08:28am
eu le ziceam mamaligile, ca erau in galben
li frica de insulele feroe, ce sa mai zici
Member
Posts: 2,040
Joined: Jun 24 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2008 02:17pm
3-0!! Sunt spam happy.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll