d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sa Mor Eu... Vreau Unlock Sa Ma Frek In Proacca
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,233
Joined: Jun 21 2005
Gold: 3,537.10
Sep 2 2008 03:29am
cer de 2 ani unlock, avand in vedere ca pana si cel care a provocat toata treaba a recunoscut ca nu ma acuza si mai nou e el scammer...dar astept in continuare niste raspunsuri ca sa zic. pana una alta, am avut noroc ca m-a sustinut comunitatea d p dcboard si am reusit sa fac rost de iteme/rune doar din pwe-uri. dar tot fg-ul ramane baza. eh, cum ziceam, asteptarea e lunga smile.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 4 2008 11:45am
Quote (mmc01 @ Mon, Sep 1 2008, 09:07am)
Are deja smile.gif


si mai vrea unlok daca isi face multi?atunci poate sa mai astepte inca 20 de ani si tot Loked are..
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Sep 9 2008 12:57am
eu nu am incredere in nevasta-mea sa ii dau parola de la jsp..cu atat mai mult pe cea de la card
trebuia sa fiti mai atenti :|
Banned
Posts: 434
Joined: Aug 1 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Sep 10 2008 12:57pm
multi ca nu e greu. asta e al 30+ lea acc smile.gif njaguar suge un mare (_)_)===========D carici
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll