cer de 2 ani unlock, avand in vedere ca pana si cel care a provocat toata treaba a recunoscut ca nu ma acuza si mai nou e el scammer...dar astept in continuare niste raspunsuri ca sa zic. pana una alta, am avut noroc ca m-a sustinut comunitatea d p dcboard si am reusit sa fac rost de iteme/rune doar din pwe-uri. dar tot fg-ul ramane baza. eh, cum ziceam, asteptarea e lunga