d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Duminica Plec La Timisoara :d
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 30 2008 05:52am
dupa cum poti citi , am zis la casa . pe langa apt , am si o casa cu gradina&shit . acolo e de barbecue biggrin.gif

pana acum , singurul gratar pe balcon la care am asistat a fost in bucale devil.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 30 2008 10:03am
e bun , taiko iesim la o bere ? daca vrei numa wink.gif imi dai pm cu nr tau de tel si te sun smile.gif

zimi ca maine seara plec smile.gif


Trenu Pacii smile.gif)
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Aug 30 2008 04:00pm
Quote (Taiko @ Sat, 30 Aug 2008, 13:52)
dupa cum poti citi , am zis la casa . pe langa apt , am si o casa cu gradina&shit . acolo e de barbecue biggrin.gif

pana acum , singurul gratar pe balcon la care am asistat a fost in bucale devil.gif


inca mai face lumea gratar in balcon la buc ! laugh.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 30 2008 04:07pm
eu nici afara in scoala nam voie lol...
cum am facut un foculet mic de tabara a venit politia ^^ . asta e faza : nu stiam daca vroiau sa stea cu noi la foc, la mici la bere alea alea sau sa ne traga o amenda de 5 mil deci am fugit lol -.-
/e : ce zici Andrei? eu nu stiu regulile din politie sau plm smile.gif)

This post was edited by DyCa4EveR on Aug 30 2008 04:08pm
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 30 2008 05:05pm
stas biggrin.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 31 2008 02:17pm
am plecat baieti , ne mai auzim biggrin.gif salz

in fix 2 ore porneste trenu pacii smile.gif)


salz
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 1 2008 03:08am
ah kkt
pai numa o zi ai stat ? sad.gif

scuze man , sambata am fost la lucru si duminica plecat sad.gif sper sa reusim data viitoare smile.gif
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Sep 2 2008 07:26am
Quote (Taiko @ Sat, Aug 30 2008, 11:59am)
daca vii maine, fac gratar la mine la casa , asa ca mici si bere on the house pt tine biggrin.gif


Asi manca si eu niste mici buni! Nu am mancat de multi ani! tongue.gif

/Dec devil.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 7 2008 06:45am
Quote (Taiko @ Mon, Sep 1 2008, 09:08am)
ah kkt
pai numa o zi ai stat ? sad.gif

scuze man , sambata am fost la lucru si duminica plecat sad.gif sper sa reusim data viitoare smile.gif


poi am stat 3 zile 2 nopti.. la o pensiune langa liceu de arta pe Mihai Eminescu..

am fost in Happy si m-am imbatat ca un nebun smile.gif)
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 7 2008 03:29pm
Quote (b1dani @ Sun, Sep 7 2008, 02:45pm)
poi am stat 3 zile 2 nopti.. la o pensiune langa liceu de arta pe Mihai Eminescu..

am fost in Happy si m-am imbatat ca un nebun smile.gif)


Toti traceti in Happy Club cand treceti prin Tm?biggrin.gif
Cu ti sa parut?Au mai facut ceva schimbari ca nam mai fost de cand am fost in tzara in Feb/Martie wink.gif
In Las Vegas si in Guliver nu ai trecut?..daca mai sunt deschise!


Taiko in ce zona stai in Timisoara?
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll