d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Ne Calificam ?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 29 2008 06:09am
S-a facut si tragerea pt Cupa Uefa! biggrin.gif

Asa joaca echipele romanesti:

FC Timişoara (ROU) v FK Partizan (SRB)

VfL Wolfsburg (GER) v FC Rapid Bucureşti (ROU)

NEC Nijmegen (NED) v FC Dinamo 1948 Bucureşti (ROU)

Hamburger SV (GER) v AFC Unirea Urziceni (ROU)

SK Slavia Praha (CZE) v SC Vaslui (ROU)

Ce parere aveti? biggrin.gif

Eu zic ca toate au sanse sa se califice dar Unirea urziceni o sa aiba un meci super greu cu Hamburg!

Rapid iar se bate cu o echipa din Germania! Wolfsurg este accesibila!

/Dec devil.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 29 2008 06:21am
Quote (Decebalux @ Fri, Aug 29 2008, 02:09pm)
S-a facut si tragerea pt Cupa Uefa! biggrin.gif

Asa joaca echipele romanesti:

FC Timişoara (ROU) v FK Partizan (SRB)

VfL Wolfsburg (GER) v FC Rapid Bucureşti (ROU)

NEC Nijmegen (NED) v FC Dinamo 1948 Bucureşti (ROU)

Hamburger SV (GER) v AFC Unirea Urziceni (ROU)

SK Slavia Praha (CZE) v SC Vaslui (ROU)

Ce parere aveti? biggrin.gif

Eu zic ca toate au sanse sa se califice dar Unirea urziceni o sa aiba un meci super greu cu Hamburg!

Rapid iar se bate cu o echipa din Germania! Wolfsurg este accesibila!

/Dec devil.gif

vaslui nu trece
unirea nu trece
dinamo trece
timisoara nu trece [ alex cry ]
la rapid nush

mellow.gif
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 29 2008 06:30am
Eu zic ca Dinamo are sanse!

Vrb lui Porcica...au cel mai tare lot din RO! biggrin.gif Dar ramane de vazut ce fac! tongue.gif

Timisoara are meci greu cu Partizan! tongue.gif Sarbii sunt bataiosi! tongue.gif

Unirea Urziceni...nu au nici o sansa! tongue.gif

Vaslui...greu cu Slavia! tongue.gif Surpriza Burdujan? tongue.gif

Rapid sun specialisti la distrus echipe germane! Inca un scalp nemtzesc poate? biggrin.gif

/Dec devil.gif
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 29 2008 08:51am
eu zic ca daca luam locu 2 ar fi m i n u n a t .. dar oricum locul 3 este asigurat zic eu acuma sa vedem ....
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Aug 29 2008 11:42am
Nu va faceti griji ca vom trece cu toate si vom ramane cu toate cele 6 echipe in grupe wink.gif
Poli va bate cu 3 - 0 deci nu iti fa probleme Dyca4Ever wink.gif (eu tot timisorean sunt nu numai Alex rofl.gif
In al 2 rand trebe sa tinem cu toate echipele nu decat cu 1 astea inseamna ca nu esti ROMAN...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 29 2008 11:50am
Quote (DanyTheDog @ Fri, Aug 29 2008, 07:42pm)
Nu va faceti griji ca vom trece cu toate si vom ramane cu toate cele 6 echipe in grupe wink.gif
Poli va bate cu 3 - 0 deci nu iti fa probleme Dyca4Ever wink.gif (eu tot timisorean sunt nu numai Alex rofl.gif
In al 2 rand trebe sa tinem cu toate echipele nu decat cu 1 astea inseamna ca nu esti ROMAN...


Da ofc tin cu poli dar nu o sa treaca , deci cry x 2
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 29 2008 12:04pm
Quote (DyCa4EveR @ Fri, 29 Aug 2008, 17:50)
Da ofc tin cu poli dar nu o sa treaca , deci cry x 2


sigur nu trece rofl.gif rofl.gif d-lol.gif wub.gif wub.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 29 2008 12:17pm
nici iancu nu crede ca trecem . orice echipa ar fi . de-aia a spus ca si-ar dori sa picam cu ac milan smile.gif) . ca na.. nu-i tot una sa ne scoata partizan sau sa ne scoata milan tongue.gif .

oricum , ma duc la meci si cant .


que sera , sera

This post was edited by Taiko on Aug 29 2008 12:17pm
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Aug 29 2008 06:33pm
Quote (Taiko @ Fri, 29 Aug 2008, 18:17)
nici iancu nu crede ca trecem . orice echipa ar fi  . de-aia a spus ca si-ar dori sa picam cu ac milan smile.gif) . ca na.. nu-i tot una sa ne scoata partizan sau sa ne scoata milan tongue.gif

oricum , ma duc la meci si cant  .


que sera , sera


eu zic ca aveti 50 / 50 ...
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 30 2008 10:14am
suntem calificat ce dreq smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll