Eu zic ca Dinamo are sanse!
Vrb lui Porcica...au cel mai tare lot din RO!

Dar ramane de vazut ce fac!
Timisoara are meci greu cu Partizan!

Sarbii sunt bataiosi!
Unirea Urziceni...nu au nici o sansa!
Vaslui...greu cu Slavia!

Surpriza Burdujan?
Rapid sun specialisti la distrus echipe germane! Inca un scalp nemtzesc poate?
/Dec