Quote (DyCa4EveR @ Thu, Aug 28 2008, 08:52pm)
eu vorbeam serios
Hai Radule ca nu cred ca vorbesti serios!
Doar esti baiat destept!
Cum sa il simpatizezi pe Fecali Oierul Luminii???

/Dec

EDIT: Ce zici/ziceti de grupele CL in care Steaua si CFR Cluj au picat?

Cam greu sa treci mai departe! Poate face Baninho minuni iar!
This post was edited by Decebalux on Aug 29 2008 12:43am