d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Numar La Masina - Cu Legatura La Diablo World > Ce Nume Sa Aleg?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 27 2008 01:04am
Quote (DanyTheDog @ Tue, Aug 26 2008, 07:41pm)
Zici tu ca nu esti "addicted" ? biggrin.gif
Cred ca ti se pare tongue.gif ( nu o lua in nume de rau )
Maine poimaine vezi pe aici topic Am Botezul la Copil si ce nume sa ii pun?Baal,Mephi..etc etc rofl.gif
Ce masina iti iei? daca e masina faina sincer nu merita sa strici cu nume de astea nashpa...
Trebe sa fie ceva frumos ceva Uniq ceva sa se potriveasca cu Bolidul tau.
Eu la fel astept masina dar nu imi stric bunatatea cu nume de astea laugh.gif


Sunt poate un picutz addicted...tongue.gif Dar in perioade! Joc Diablo 2 + LO de cand au aparut jocurile...dar nu tot timpul...dar recunosc ca este jocul care mi-a laut cel mai mult timp pana acum biggrin.gif

Aia cu botezul...nu se stie...dar sa nu fim mirati! Cunosc persoane care si-au pus nume la copii inspirati din Lord of The rings! care este diferenta atunci? biggrin.gif

Mi-am comandat un Audi A5. Trebuie sa vina in maxim o luna! Am cam asteptat la ea dar acuma nu mai este mult! tongue.gif

Te-ai hotarat la A4 Cabrio ala rosu sau?

/Dec devil.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Aug 27 2008 11:20am
in ce tara te lasa la asa numere ?
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 27 2008 11:27am
Quote (MrDjBthu @ Wed, Aug 27 2008, 07:20pm)
in ce tara te lasa la asa numere ?


Poate in tara dracului biggrin.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 27 2008 11:43am
de ce nu DIABLO3 ? sau nu poti si nr sa pui ?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 27 2008 11:50am
Quote (Taiko @ Wed, Aug 27 2008, 07:43pm)
de ce nu DIABLO3 ?  sau nu poti si cifra sa pui ?


Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Aug 27 2008 11:55am
Da m-am hotarat la el dar mici probleme ca e inmatriculat pe California si astept niste raspunsuri acuma sa vedem ce va fi...
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 27 2008 02:27pm
Eu stau in Suedia!

Aici se poate cu numere din astea!

Nu stiu daca merge Diablo3! tongue.gif Merge si cu litere si cifre! biggrin.gif

Poate sa fie marca inregistrata...ca pagina de web tongue.gif

/Dec devil.gif

This post was edited by Decebalux on Aug 27 2008 02:28pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 28 2008 02:44am
ahhh.. suedia sad.gif(((( . vreau si io otzara p-acolo sad.gif((
Member
Posts: 523
Joined: Jul 31 2004
Gold: 3.00
Aug 28 2008 08:42am
Fost prin Scandinavia Taiko?

/Dec devil.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Aug 28 2008 08:47am
enigma
la noi nu se poate sad.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll