Quote (DanyTheDog @ Tue, Aug 26 2008, 07:41pm)
Zici tu ca nu esti "addicted" ?

Cred ca ti se pare

( nu o lua in nume de rau )
Maine poimaine vezi pe aici topic Am Botezul la Copil si ce nume sa ii pun?Baal,Mephi..etc etc

Ce masina iti iei? daca e masina faina sincer nu merita sa strici cu nume de astea nashpa...
Trebe sa fie ceva frumos ceva Uniq ceva sa se potriveasca cu Bolidul tau.
Eu la fel astept masina dar nu imi stric bunatatea cu nume de astea

Sunt poate un picutz addicted...

Dar in perioade! Joc Diablo 2 + LO de cand au aparut jocurile...dar nu tot timpul...dar recunosc ca este jocul care mi-a laut cel mai mult timp pana acum
Aia cu botezul...nu se stie...dar sa nu fim mirati! Cunosc persoane care si-au pus nume la copii inspirati din Lord of The rings! care este diferenta atunci?
Mi-am comandat un Audi A5. Trebuie sa vina in maxim o luna! Am cam asteptat la ea dar acuma nu mai este mult!
Te-ai hotarat la A4 Cabrio ala rosu sau?
/Dec