Quote (DanyTheDog @ Fri, Aug 22 2008, 05:57pm)
Cam nasol...sincer daca te a lasat nu te a lasat din cauza unu simplu joc...cine stie ce a vazut la celalt...discuta si tu cu ea ca esti baiat mare si vezi care e treaba...daca te iubea nu te parasea asa repede de la un joc, chestiile se discuta inainte mai ales ca aveati 1 an...e ceva, nu o lua pe ''ulei'' ca nu e bine cu chesti de genu : ma sinucid, bag p*** in ea viata si asa mai departe , viata a fost si va ramane o curva si ce e pt tine e pus deoparte
GRESIT, de 1 an era cu el, cu mine de 9.......
Oricum, acum dupa cateva discutii mai serioase ne futem ca disperatii...dar nu vreau sa mai ne mai impacam. Am renuntat la Diablo, renunt si la ea si la fumat
This post was edited by syluridae on Aug 23 2008 11:31am