d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo M-a Omorat In Viata Reala > Aveti Grija
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Aug 22 2008 11:57am
Cam nasol...sincer daca te a lasat nu te a lasat din cauza unu simplu joc...cine stie ce a vazut la celalt...discuta si tu cu ea ca esti baiat mare si vezi care e treaba...daca te iubea nu te parasea asa repede de la un joc, chestiile se discuta inainte mai ales ca aveati 1 an...e ceva, nu o lua pe ''ulei'' ca nu e bine cu chesti de genu : ma sinucid, bag p*** in ea viata si asa mai departe , viata a fost si va ramane o curva si ce e pt tine e pus deoparte
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Aug 22 2008 02:31pm
lololololololol

chestia asta chiar m-a facut sa zambesc.

lasa caterinca si vezi-ti de deablo, ca eu unu nu pun botu la asa ceva. daca chiar te-a parasit altele erau problemele voastre, dar sincer ma indoiesc.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 22 2008 03:37pm
Quote (MrDjBthu @ Fri, Aug 22 2008, 10:31pm)
lololololololol

chestia asta chiar m-a facut sa zambesc.

lasa caterinca si vezi-ti de deablo, ca eu unu nu pun botu la asa ceva. daca chiar te-a parasit altele erau problemele voastre, dar sincer ma indoiesc.


lol
in loc sa pui botu mai bine pui botu sa joace...
eu sincer nam simtit adictie de d2... decat in prima luna in care am jucat, dupaia a fost doar o cursa pentru a fi mai bogat in viata pixuala ^^
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 22 2008 11:44pm
haha lool , asta a fost buna xD

sa mor eu , in viata primele sunt asa :

Sanatatea Numarul 1
Familia Numarul 2
si Prietenii si restu Numarul 3

ce pula is mai trebe ? bani etc ? aia ii faci usor smile.gif , uitate la b4al cum face cu firma lui , daca are cap face nu ca multi xD
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Aug 23 2008 08:23am
Era o vorba: Bad trolls are bad.
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 23 2008 11:26am
Quote (DanyTheDog @ Fri, Aug 22 2008, 05:57pm)
Cam nasol...sincer daca te a lasat nu te a lasat din cauza unu simplu joc...cine stie ce a vazut la celalt...discuta si tu cu ea ca esti baiat mare si vezi care e treaba...daca te iubea nu te parasea asa repede de la un joc, chestiile se discuta inainte mai ales ca aveati 1 an...e ceva, nu o lua pe ''ulei'' ca nu e bine cu chesti de genu : ma sinucid, bag p*** in ea viata si asa mai departe , viata a fost si va ramane o curva si ce e pt tine e pus deoparte


GRESIT, de 1 an era cu el, cu mine de 9.......
Oricum, acum dupa cateva discutii mai serioase ne futem ca disperatii...dar nu vreau sa mai ne mai impacam. Am renuntat la Diablo, renunt si la ea si la fumat

This post was edited by syluridae on Aug 23 2008 11:31am
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Aug 23 2008 11:36am
Quote (syluridae @ Sat, Aug 23 2008, 07:26pm)
GRESIT, de 1 an era cu el, cu mine de 9.......
Oricum, acum dupa cateva discutii mai serioase ne futem ca disperatii...dar nu vreau sa mai ne mai impacam. Am renuntat la Diablo, renunt si la ea si la fumat


Bravo. Renunta prima data la fumat. Restul vine de la sine. biggrin.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Aug 23 2008 11:39am
Quote (syluridae @ Sat, 23 Aug 2008, 20:26)
GRESIT, de 1 an era cu el, cu mine de 9.......
Oricum, acum dupa cateva discutii mai serioase ne futem ca disperatii...dar nu vreau sa mai ne mai impacam. Am renuntat la Diablo, renunt si la ea si la fumat


get some picture or did not happen wink.gif
Member
Posts: 8,178
Joined: Mar 28 2007
Gold: 52.00
Aug 23 2008 11:39am
Quote (goldbranch @ Sat, Aug 23 2008, 05:36pm)
Bravo. Renunta prima data la fumat. Restul vine de la sine. biggrin.gif


Ai dreptate, fumez de 26 de ani, aproape de 3 ori mai mult decat am stat cu ea..... Multi de aici nu au atatia ani de viata. Daca las tutunul atunci pot renunta oricand la orice...
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Aug 23 2008 11:41am
Quote (syluridae @ Fri, 22 Aug 2008, 10:23)
Din cauza acestui joc nenorocit nevasta m-a lasat si a plecat cu altul.....Erau de 1 an impreuna dar eu eram prea ocupat sa fac baal runs sa geses si eu jah si ber..... Vestea a cazut pe mine ca FOH. Daca mai aveti pe cineva in viata reala de pe care-l iubiti, lasati-l dracului de joc.


Eu unu` imi declar la scena deschisa atractia pentru amazoana.
Go Back To Romanian Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll