d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Yo O Intrebare
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,420
Joined: Jun 3 2008
Gold: 72.00
Aug 30 2008 12:18am
Quote (dokkdurs @ Fri, Aug 15 2008, 12:12pm)
Cu privinta la forum
Ce inseamna +1
Am primit si yo un +1.Imi dau seama ca inseamna ca am incalcat reguriile forumului si ca se trece o bulina neagra in contul meu dar vreau mai multe informatii cu ce se intampla daca primesti mai multe.
Daca exista un link cu aceste reguli il citesc yo dar am nevoie de link pt ca nu am gasit.Daca nu poate imi explica cineva cu mai multa experienta ca yo-s noob.
Multumesc anticipat


Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll