d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo 3
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 28 2008 11:40am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Jun 28 2008, 01:54pm)
din cate am vazut seama destul de mult cu wow.
si la grafica si la gameplay, cu skills, cu enchants pe arme, armuri class specific, male/female characters....
si am vazut ca o sa avem o gramada de hack'n slash pe acolo biggrin.gif

ramane de vazut ce si cum

oricum cred ca pe 2010 o sa-l putem juca, nu de alta dar din cate vad blizz cam un joc pe an baga....
anu asta wotlk, la anu sc3 si dupa cred ca o sa avem d3.
sa dea dumneazeu si sa ma insel eu si d3 sa vina mai repede

ramane de vazut smile.gif


ADEVARAT!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jun 28 2008 12:12pm
Quote (kelz0 @ Sat, Jun 28 2008, 07:40pm)
fac spam ca idiotu


ei bine k ai venit u k nu stiam
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jun 29 2008 03:26am
Quote (MrDjBthu @ Sat, 28 Jun 2008, 16:54)
din cate am vazut seama destul de mult cu wow.
si la grafica si la gameplay, cu skills, cu enchants pe arme, armuri class specific, male/female characters....
si am vazut ca o sa avem o gramada de hack'n slash pe acolo biggrin.gif

ramane de vazut ce si cum

oricum cred ca pe 2010 o sa-l putem juca, nu de alta dar din cate vad blizz cam un joc pe an baga....
anu asta wotlk, la anu sc3 si dupa cred ca o sa avem d3.
sa dea dumneazeu si sa ma insel eu si d3 sa vina mai repede

ramane de vazut smile.gif


Engine-ul este unul special - HAVOK, cam cel mai tare la ora actuala.
Personal imi place cum arata - se apropie cel mai mult de un RPG adevarat.
Dinamica este impresionanta, iar daca mentin acest stil o sa fie un super joc.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jun 29 2008 02:12pm
pacat..imi placea diablo..daca o sa devina ceva in genul dungeon siege , cu un caracter minuscul, si cu skills de te pierzi in ele e pacat, zic eu
arata foarte bine e drept, grafica, game-play , ce mai..arata altfel

dar mai bine raman la Anarchy Online decat sa ma apuc de d3 (tot male si female, tot chestii si faze , tot rpg , mult mai multe classes) si un univers imens
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jun 29 2008 03:13pm
Quote (Arx_X @ Sun, 29 Jun 2008, 23:12)
pacat..imi placea diablo..daca o sa devina ceva in genul dungeon siege , cu un caracter minuscul, si cu skills de te pierzi in ele e pacat, zic eu
arata foarte bine e drept, grafica, game-play , ce mai..arata altfel

dar mai bine raman la Anarchy Online decat sa ma apuc de d3 (tot male si female, tot chestii si faze , tot rpg , mult mai multe classes) si un univers imens


va fi o adevarata revolutie
iar revolutiile schimba radical viziunea despre lume wink.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 30 2008 01:00am
pun de-oparte din salariu acuma biggrin.gif ca trebuie upgrade major la comp sau unu nou , altfel o sa ma joc doar la club sad.gif .

din ce-am vazut din filmulete, arata f f bine . dupa atatia ani de asteptare nu sunt dezamagit.
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 466.15
Jun 30 2008 01:05am
Sunt multumit si extrem de fericit numai pentru faptul ca s-a anuntat.

Blizzard e o companie serioasa si cel putin stiu ca nu o sa fie precum duke nukem forever si o sa apara.

Daca gandim logic pot sa va zic si data cand va aparea: 29.06.2010.

29.06 - este un mister Blizzard

toate jocurile pana acum am fost scoase de blizzard exact pe data de 29.06.xxxx.
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jun 30 2008 08:58am
Interesant e ca vor fi 5 clase, dintre care doua deja anuntate: Barbarian si Witch doctor. Faptul ca se va putea alege sexul clasei, ma duce cu gandul ca nu vom putea avea Amazona, male neexistand conform lore. Pe de cealalta parte vom avea si un expansion caci asa ne-a obisnuit Blizzard smile.gif
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jul 6 2008 01:31pm
Quote (kelz0 @ Sat, Jun 28 2008, 07:40pm)
ADEVARAT!


Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Jul 8 2008 01:38pm
incercati 12-sky...e free...si dragut...mai misto ca diablo 2 ...credetima pe cuvint..
Go Back To Romanian Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll