Quote (MrDjBthu @ Sat, 28 Jun 2008, 16:54)
din cate am vazut seama destul de mult cu wow.
si la grafica si la gameplay, cu skills, cu enchants pe arme, armuri class specific, male/female characters....
si am vazut ca o sa avem o gramada de hack'n slash pe acolo

ramane de vazut ce si cum
oricum cred ca pe 2010 o sa-l putem juca, nu de alta dar din cate vad blizz cam un joc pe an baga....
anu asta wotlk, la anu sc3 si dupa cred ca o sa avem d3.
sa dea dumneazeu si sa ma insel eu si d3 sa vina mai repede
ramane de vazut

Engine-ul este unul special - HAVOK, cam cel mai tare la ora actuala.
Personal imi place cum arata - se apropie cel mai mult de un RPG adevarat.
Dinamica este impresionanta, iar daca mentin acest stil o sa fie un super joc.