Quote (syluridae @ Tue, 10 Jun 2008, 13:27)
Ofc, nu trebuie sa ceri permisiunea cuiva....
Ma gandeam sa ne strangem 8 insi si sa incepem usurel, batraneste, cu tristruns, tombruns, etc, pana ne punem si noi pe picioare. Facem jocuri cu parola sa nu vina oricine
deci:
1. syluridae: orb sorc
2. pr0m3t30: orb sorc sau hammer
3. spyzimbru: hammer
4. korekale: amma (java ???)
vrea careva sa faca baba ??
Se pare ca resetul va fi la ora 9am PDT adica ora 19 la noi. Daca tine 6 ore inseamna ca miercuri pe 18 cam pe la ora 1am ar trebui sa fie online. Deci care esti disponibil sa ne vedem atunci ????
Ok !!
deci eu cu Hammer !!