Quote (MrDjBthu @ Fri, Jun 6 2008, 10:22pm)
parca nu aveai scammer...cum ai reusit ?
la luat la Raffle ...

mhmmm cu jsp asta then real life ... cam greu ... no prea watching TEVE ... dar imi plac cateva seriale de pe AXN ... in special CSI new york si Miami sunt tari

and btw ... seriale tari .... Prison Break , Lost , My Name Its Earl , The O.C. ( pacat ca sa terminat era marfa ... 5 sau 6 sezoane parca ... ) , Family Guy .... astea le-am vazut pe PC