d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Adevarat ! Dar Adevarul Doare.... > Doare....
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 26 2008 12:24pm
Quote (spyzimbru @ Mon, 26 May 2008, 17:44)

ideea e ca in Romania nu se pune problema pe cine sa votam ci daca ne mai ducem la vot !!


asta e cel mai bine spus

dar romanii nu stiu ca dreptul de a vota este unul mare

ganditiva la irakieni care au votat o singura data sau la aia din africa care nu au votat nici odata sau alte tari de genul ,
Member
Posts: 2,517
Joined: Jun 14 2007
Gold: 21.73
May 28 2008 10:57am
Quote (bitza @ Mon, May 26 2008, 07:11am)


Member
Posts: 5,740
Joined: Jun 18 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2008 04:20pm
e tare...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jun 6 2008 06:22pm
Trebuie sa mergi la vot doar daca stii de ce votezi pe cine vrei sa votezi.
Daca votezi cu cu unul ca sa nu iasa celalalt mai bine nu votezi.
Daca te duci sa fii important pentru statistici mai bine nu votezi.
Eu nu am votat la aceste alegeri dintr-o reala lipsa de optiune.
Dupa cum vedeti un loc in parlament nu mai este interesant pentru cei care fac politica in Romania.
Se pare ca primariile da, deoarece pot aduce mai multi bani ...
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll