Quote (spyzimbru @ Mon, 26 May 2008, 17:44)
ideea e ca in Romania nu se pune problema pe cine sa votam ci daca ne mai ducem la vot !!
asta e cel mai bine spus
dar romanii nu stiu ca dreptul de a vota este unul mare
ganditiva la irakieni care au votat o
singura data sau la aia din africa care nu au votat nici odata sau alte tari de genul ,