Quote (Alexandru @ Wed, 28 May 2008, 17:07)
Stai ca nu-nteleg..cum adica?
bun , sa-ti iezplic.
nenea adminu asta, tine situ in picioare ca isi scoate bani cu gramada de pe el, da?
iar restu fraierilor sunt acolo doar ca sa faca munca pt el moka , in timp ce el se scoate. daca nu ar avea moderatori sa tina forumul in picioare, crezi ca el ar face fata ? nu.
ar trebui sa-si angajeze. dar omu a gandit-o bine, si ii prosteste pe oameni ca domne trebuie sa ajuti, nu doar sa faci traduri, ca sa iei trusted. si dupa ca sa faca medieri etc etc plm ca sa ia m++
si tot asa mai departe. ii prosteste pe oameni sa faca munca pt el pe degeaba. iar un SM ai idee cata treaba are aici pe site ? cu gramada....
deci omu se scoate de pe urma lui ___ , a lui balakai , si a restului de moderatori. care se cred niste semi zei ca au asa puteri aici, incat uita partea cealalta a paharului. iar lui njaguar cand ii se scoala poate sa-i futa asa de usor in gura, ca totdeauna va veni alt prost sa-l inlocuiasca pe cel pe care tocmai l-a dat afara. vezi exemplul lui dad, care a tinut scammer acu in spate atata timp si acuma ce primeste ? sculament ... si warnuri....
deci acuma tu ai mai vrea sa fii SM sau nu ?
edit: si crezi ca daca vei fi SM vei avea timp sa te joci ceva cand vei fi pe jsp ? iti zic eu ca nu
This post was edited by MrDjBthu on May 28 2008 02:57pm