d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Joaca Dota?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2008 04:23am
Quote (Taiko @ Tue, 20 May 2008, 13:06)
eu am jucat de f putine ori . care char e f bun ? adica sa aiba si stun sau slow , si sa si faca mult damage cu skillul final ? biggrin.gif


pai eatrhshaker are numa stun si ultimata are dmg fain wink.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 20 2008 04:28am
Quote (Taiko @ Tue, 20 May 2008, 13:06)
eu am jucat de f putine ori . care char e f bun ? adica sa aiba si  stun sau slow , si sa si faca mult damage cu skillul final ? biggrin.gif


Si eu la fel
Rasta are :
Forked Lightning - 3 lightning, excelent pt mobs si nu numai , face vreo 300 dmg la lvl maxim..pt 7 targets
Voodoo - transforma un erou sau un monstru intr-o oaie pt un timp - personal asta mi se pare cel mai comic skill
Shackles - imobilizeaza un erou si-i face si dmg pe secunda. Cu lvl creste dmg.
Serpent Wards - sumonezi 8 serpi , daca o faci cum trebuie, l-ai inconjurat pe erou ( e inutil pt towers, le distrug rapid )
Practic la nivele mici lightning, pe urma restul pt eroi.

This post was edited by Alexandru on May 20 2008 04:30am
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 20 2008 01:16pm
lion... pana in minutu 30.. am deobicei.. 10 ++ frage si aghanim + power threads... si cand e vb de team work.. imi place Venge....




and i play @ gg.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 20 2008 01:22pm
GG si eurobattle (dar foarte rar k e cam laggy)
pe gg icon_pointr.gif Arx_X smile.gif

modul preferat icon_pointr.gif mm (mirror mode) sa nu va ganditi la injuraturi
sau ar sau sd sau orice..atata timp cat nu e em..si char..nu conteaza..orice e imba daca gandesti putin (totusi prefer str heroes)
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2008 01:39pm
Quote (Arx_X @ Tue, 20 May 2008, 22:22)
GG si eurobattle (dar foarte rar k e cam laggy)
pe gg icon_pointr.gif Arx_X smile.gif

modul preferat icon_pointr.gif mm (mirror mode) sa nu va ganditi la injuraturi
sau ar sau sd sau orice..atata timp cat nu e em..si char..nu conteaza..orice e imba daca gandesti putin (totusi prefer str heroes)


vreau si eu sa jok pe gg care ma ajuta smile.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 20 2008 02:56pm
pacat..nimeni nu joaca original? sad.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 20 2008 03:01pm
Quote (GriffonsEye @ Tue, 20 May 2008, 20:39)
vreau si eu sa jok pe gg care ma ajuta smile.gif


dai pe google.. gg-arena.. te redirectioneaza pe site-ul lor.... iti ei clientul... down.. install.. si de acolo iti arata ei tot... apoi intri pe get-dota.com .. down ultima harta... 6.52b si te distrezi smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 20 2008 04:12pm
Quote (Alexandru @ Tue, May 20 2008, 11:56pm)
pacat..nimeni nu joaca original? sad.gif


deja am "imbogatit" Blizzu cu 3x original d2 cd's , starcraft gold edition ..daca le mai dau si pe wow si w3 ma simt prost
+ majoritatea de pe gg sunt ok k si skills..deci imi ajunge momentan :
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
May 20 2008 05:01pm
Quote (Arx_X @ Wed, 21 May 2008, 01:12)
deja am "imbogatit" Blizzu cu 3x original d2 cd's , starcraft gold edition ..daca le mai dau si pe wow si w3 ma simt prost
+ majoritatea de pe gg sunt ok k si skills..deci imi ajunge momentan :


Mi-am luat acum cateva luni wc3+ expansion
Pe wow nu o sa dau vreodata bani.
Astept SC2 eventual un d3 sau cine mai stie.
Ah si n-am gasit recent starcraft sad.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 20 2008 05:38pm
Quote (napsterz0r @ Wed, 21 May 2008, 00:01)
dai pe google.. gg-arena.. te redirectioneaza pe site-ul lor.... iti ei clientul... down.. install.. si de acolo iti arata ei tot... apoi intri pe get-dota.com .. down ultima harta... 6.52b si te distrezi smile.gif


stiu asta dar nu sitiu cum sa intru in joc sau ce tre sa fac

dami id-ul de mess sa imi explici noah acuma eu is un pic mai prost laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll