Quote (Alexandru @ Mon, May 19 2008, 01:15am)
Am vrut forum, avem forum.
Pacat ca sunt oameni care strica imaginea Romaniei in strainatate.
Ma bucur ca exista bunatate din partea ta, dar unii pot interpreta gresit.
P.S. : Exista cratima in limba romana

P.S. 2 : Sunt multi romani care nu folosesc jsp, sunt multi romani care chiar daca folosesc jsp tot nu posteaza aici.
P.S .3 : Sunt multi romani care au mai multe accounturi [ multi ] si eu chiar ii stiu
Initiale [MP][B] ++ Nu e rost sa fie lockati ^^ Doar au scammat si ei umpic