lasal ma in plm ca latre p'aici nare ce sa faca decat propaganda
Quote (diamondHC @ Tue, May 6 2008, 02:29pm)
Quote (EvilSpoon @ Tue, May 6 2008, 12:27pm)
Quote (diamondHC @ Tue, May 6 2008, 02:23pm)
Quote (EvilSpoon @ Tue, May 6 2008, 12:21pm)
Quote (diamondHC @ Tue, May 6 2008, 02:19pm)
Quote (EvilSpoon @ Tue, May 6 2008, 12:19pm)
Quote (diamondHC @ Tue, May 6 2008, 02:17pm)
Quote (EvilSpoon @ Tue, May 6 2008, 12:16pm)
Quote (diamondHC @ Tue, May 6 2008, 02:16pm)
coaie urmezi si tu la banned group dupa klaudiu si b4al

pregateste-te
hahahahahahahahaha
funny ...
hai sugetzio in alta parte

in gatu matii mi-o var direct

uitate la Ro section si urmezi si la SA forums noobule

)))
geogrig ala

noobule ala nu e multi e schimbare de nume aprobata si facut de njaguar

go go lock me

da andrei212006 ce e bai muie ???
e un user din d2 de pe romania dc?
pai ala esti tu coaie am vb cu tine pe d2 si pe mess
nu o mai da la intors acuma
nu tu ai pala cu nume andrei.... ?! haha lol ba
cois io am cont EvilSpoon noob si nu joc d2

il am sa tin itemele pt lvl service ...
si dak ai vb cu mn pe mess ce id am ma noob?
de aia te-ai tirat din guilda de la ovidiu imediat ce i-a dat locked
at stai linistit daca zici ca nu ai multi
- am parasit guildu lu klaudiu cu cateva zile inainte pt ca m-am certat cu el

NIUB
- sunt mai relax decat pe WC fiindca stiu ce stiu
- bye i'm out from here
/e pt moderatori injuraturile sunt DIN pm nu am injurat pe topicuri