d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Dinamo-steaua
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 6 2008 05:33am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 6 May 2008, 14:32)
Putem face un Romania Snooker Topic k si Romania Ladder Slasher Topic smile.gif
si vorbim akolo.. smile.gif
K si mie imi place Snooker wub.gif


pai nu mai are rost ca sa terminat campionatu sad.gif

Esti fan O'Sullivan?

This post was edited by GriffonsEye on May 6 2008 05:40am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 6 2008 05:50am
sunt fan a lu ala de a injurat toti reporteri
^^



asta

This post was edited by DyCa4EveR on May 6 2008 05:50am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 6 2008 05:53am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 6 May 2008, 14:50)
sunt fan a lu ala de a injurat toti reporteri
^^

http://www.sport365.ro/_files/Image/thumbnails/feeder/Ronnie_Sullivan-01.jpg
asta


eh

toti sunteti fani O'Sullivan


Eu sunt fan Mark Selby si Steven Hendry si putin si Ali Carter wink.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
May 6 2008 10:25am
scuze ca dau acu mesaj !! dar a fost un meci frumos !! dinamo chiar a condus meciul !! smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
May 6 2008 10:35am
Quote (MrDjBthu @ Tue, 6 May 2008, 09:51)
nu e adi, nu trebuia eliminat pt ca nu a ramas jos in careu, ci s-a ridicat imediat fara sa ceara nimica.
dar la zapata nu se impunea rosu ?
cat despre viitoarele performante ale cfr-ului in CL vom vedea si ne vom distra biggrin.gif


la zapata mai era cineva pe linie cu el sau foarte aproape, deci nu era ultimul aparator
mentalitatea asta ca o sa cad in careu si vedem ce iese ne tine la nivelul asta - departe de CL
un arbitru adevarat ii dadea carton galben pentru simulare fara sa clipeasca, altadata sa se gandeasca daca sau nu sa cada in careu in stilul ala
dar oricum, ati castigat, noi am fost fraieri si am pierdut campionatul
mai vedem sezonul urmator
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
May 6 2008 01:31pm
Quote (GriffonsEye @ Tue, May 6 2008, 01:53pm)
eh

toti sunteti fani O'Sullivan


Eu sunt fan Mark Selby si Steven Hendry si putin si Ali Carter wink.gif


si eu Selby biggrin.gif . si otzara O'Sullivan.. ca e tare rapid, apucat, da si precis smile.gif .
imi pare rau doar ca n-am vazut decat putine meciuri de-ale lui Paul Hunter. as fi vrut sa vad mai multe .
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 6 2008 07:09pm
Quote (Taiko @ Tue, May 6 2008, 11:27am)
nu fiti rai  ..au mai crescut de anu trecut .s-au mai inchegat si ei . eu sper din suflet sa joace cat mai bine si cat mai mult  smile.gif


uite vezi?
se vede ca nu e Bucurestean..
vedem ce se intampla..merg ambele in CL..si de acolo...cum le e norocul
Member
Posts: 414
Joined: Apr 18 2008
Gold: 0.04
Warn: 20%
May 9 2008 04:58am
Quote (Taiko @ Tue, May 6 2008, 10:31pm)
si eu Selby biggrin.gif . si otzara O'Sullivan.. ca e tare rapid, apucat, da si precis smile.gif .
imi pare rau doar ca n-am vazut decat putine meciuri de-ale lui Paul Hunter. as fi vrut sa vad mai multe .


Sa vezi pe mata in pula goala asta film horror tongue.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
May 11 2008 07:53am
Quote (Legendary_Diamond @ Fri, May 9 2008, 12:58pm)
Sa vezi pe mata in pula goala asta film horror tongue.gif


oricum tie iti da toata lumea parola lu taiko de la d2 wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll