Quote (MrDjBthu @ Tue, 6 May 2008, 09:51)
nu e adi, nu trebuia eliminat pt ca nu a ramas jos in careu, ci s-a ridicat imediat fara sa ceara nimica.
dar la zapata nu se impunea rosu ?
cat despre viitoarele performante ale cfr-ului in CL vom vedea si ne vom distra

la zapata mai era cineva pe linie cu el sau foarte aproape, deci nu era ultimul aparator
mentalitatea asta ca o sa cad in careu si vedem ce iese ne tine la nivelul asta - departe de CL
un arbitru adevarat ii dadea carton galben pentru simulare fara sa clipeasca, altadata sa se gandeasca daca sau nu sa cada in careu in stilul ala
dar oricum, ati castigat, noi am fost fraieri si am pierdut campionatul
mai vedem sezonul urmator