Quote (the_rest @ Sun, 18 May 2008, 03:32)
vai, bietul om
io as spune sa se scoata placile de sunet de la calculator, numai ca ascult radio internet
Aha. Dream on.
Sa nu mai ia bani microsoft pe windows media center cu care se laudau mai demult?
Sa te uiti la filme ca pentru muti de prin 1940 si ceva?
Eu nu pot sa stau la calc mult fara muzica.