d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Lol Ce Este Afara :o
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 23 2008 01:24am
Quote (Serj_Tankian @ Wed, 23 Apr 2008, 02:10)
am numai cuvinte de lauda pentru marile proiecte ale municipalitatii, Videne
am facut de la ciolpani pana in bucuresti (acasa) 3ore si 30min
smf in circulatia din bucuresti ca toate strazile si intersectiile sunt in lucru
iar cand am venit am prins o furtuna puternica (ploaie cu vant puternic, soseaua plina de apa ...) - o placere
ne mai intrebam de ce nu e productivitate in tara asta
pai ca nu te poti misca - ar fi una din cauze (faci 8..10 ore din bucuresti pana la arad sau oradea sa iesi din tara)


adi eu aseara am facut o ora jumate de la aurel vlaicu, statia de metrou pana la mine acasa la parc la sebastian, cu o mica pauza la moxa sa-l iau pe frate-miu de la munca.
nu stiu daca sunt 10-12 km...
ahh si asta se intampla de la ora 8 fara un pic pana la 9:30 cand m-am uitat pe ceas ca am intrat in casa...
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Apr 23 2008 01:52am
Quote (B4al @ Tue, Apr 22 2008, 08:58pm)
am dormit fara regrete.


Si eu la fel unul dintr-ala adanc si profund biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 23 2008 07:04am
Quote (B4al @ Tue, Apr 22 2008, 09:58pm)
am dormit fara regrete.


laugh.gif


Dycone ti`am zis ca o sa fie asa .. ? biggrin.gif




@ nu mere sa-ti dau pm =))

@ go pe mess sa t3 intr3b c3v4

This post was edited by Cipy on Apr 23 2008 07:07am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 23 2008 07:05am
Quote (Cipy @ Wed, Apr 23 2008, 03:04pm)
laugh.gif


Dycone ti`am zis ca o sa fie asa .. ? biggrin.gif


dap Cycone
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll