Quote (EvilSpoon @ Sat, Apr 19 2008, 09:32pm)
u're niwbcake
btw cand ai aflat ca a luat Klaudiu lock ?
cand ai vzt vaza cu scriptu de mm.bot?
cand o sa treci de copitolu Childish ?
btw ... faza cu mm.bot este un AUTOIT

pe care merg multe chestii nu numai Soarca De MF

ala e unu dintre scripturi ...
btw ... gay style sig ... griffon's better
/e aa asa ... am facut si io 3 topicuri mai ma s*** mult ? flory chiar luase lock

tzicnitu chiar luase loser si tu chiar esti prost sa dai itemu imprumut
cu ce am gresit prin topicurile alea

kiddy
pula'n tanti mata de noob
numi pasa ce zici u de sigu meu
esti un idiot
lasane cu midimodu si nu te mai crede u rullzman
macar eu nu am siguri cu balari k tine
lingura proasta ce esti
mai stii cu cine aveai sig?


cu
richie hawtin gayu asta. mai mult de atat nu se poate
This post was edited by DyCa4EveR on Apr 19 2008 01:44pm