d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Mi Se Pare Mie, Sau ...
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,392
Joined: Jan 29 2006
Gold: 676.00
Apr 1 2008 01:45am
Saracu' Pruteanu, Dumnezeu sa-l odihneasca!

Cat si-a dorit el sa faca ceva cu vorbitorii de limba romana...
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 1 2008 02:15am
asta e v-Romana ^^ wink.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Apr 1 2008 07:45am
Quote (fbolocan @ Tue, 1 Apr 2008, 09:45)
Saracu' Pruteanu, Dumnezeu sa-l odihneasca!

Cat si-a dorit el sa faca ceva cu vorbitorii de limba romana...


care Dumnezeu ? blink.gif

Quote (DyCa4EveR @ Mon, 31 Mar 2008, 18:49)
Calculatoru m-a prostit ^^^^
Nu mai stiu deloc gramatica..


profit nonsalant de oportunitatea subit ivita pentru a lua o gura de mediocritate.

Norok!!!

Quote (goldbranch @ Mon, 31 Mar 2008, 15:07)
... calitatea topicurilor din acest forum s-a imbunatatit?
Privind in urma, imi amintesc de acele vremuri cand organele genitale si rudele de gradul intai erau subiecte mondene...
Acum, dupa cate am vazut, tind sa cred ca totusi daca reusesti sa ajungi la orele de gramatica, e ok.
Te vede lumea, se mai uita o fata la tine...
Pana la urma, toti vrem sa facem o impresie buna.
S-auzim de bine.


i couldn't agree less.

This post was edited by B4al on Apr 1 2008 07:46am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Apr 1 2008 08:47am
tibi , cred ca stai cu dictionarul langa tine la calculator la ce replici dai . doresc sa te salut , si sa adaug si eu la remarcile tale :

"Radu: alexxxxxx
- Radu: traducemi ce a zis b4al ala
- Radu: profit nonsalant de oportunitatea subit ivita pentru a lua o gura de mediocritate.
- Radu: in ce limba vorbeste asta
Alex Preaslavitu: hahahahhahahaha"

messenger , ofc biggrin.gif

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 1 2008 08:50am
Quote (Taiko @ Tue, Apr 1 2008, 04:47pm)
tibi , cred ca stai cu dictionarul langa tine la calculator la ce replici dai . doresc sa te salut , si sa adaug si eu la remarcile tale :

"Radu: alexxxxxx
- Radu: traducemi ce a zis b4al ala
- Radu: profit nonsalant de oportunitatea subit ivita pentru a lua o gura de mediocritate.
- Radu: in ce limba vorbeste asta
Alex Preaslavitu: hahahahhahahaha"

messenger , ofc biggrin.gif


Nuuuuuuuu ohmy.gif LooL ^^
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Apr 1 2008 12:13pm
Ceva promitator...dar crezi ca va tine mult? tongue.gif
Pana unu face scam si iara vezi pe aici vb de primul grad smile.gif.
Iar pe voi mediatori cred ca o sa fie cea mai mare ura de acuma in colo dar ei nu inteleg ca faceti ceea ce este corect!

Regard's Dany.
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 1 2008 12:27pm
Quote (DanyTheDog @ Tue, Apr 1 2008, 08:13pm)
Ceva promitator...dar crezi ca va tine mult? tongue.gif
Pana unu face scam si iara vezi pe aici vb de primul grad smile.gif.
Iar pe voi mediatori cred ca o sa fie cea mai mare ura de acuma in colo dar ei nu inteleg ca faceti ceea ce este corect!

Regard's Dany.


fac pariu ca kelzo o sa fie urmatoru locked

am io impresia asta wink.gif

spam peste spam face posturi dupaia da o gherla ...

romani de kkt daca tot stiu ce au de gand dc mai intra pe Subforumu asta nuj doar ca sa vedem noi ca exista inca un cont de roman inchis


ratatzi ... goldbranch shoot'em
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 1 2008 01:16pm
ei..Andrei..uite ca pana si in acest topic se gasesc persoane mai mult sau mai putin acreditate sa te contrazica..de exemplu' , conglomeratul de materie de mai sus
citez :

"romani de kkt daca tot stiu ce au de gand dc mai intra pe Subforumu asta nuj doar ca sa vedem noi ca exista inca un cont de roman inchis

ratatzi ... goldbranch shoot'em "

cat despre calitateea discutiilor de pe forum , hai sa fim seriosi , cineva avea dreptate , pc-ul ne rosteste, Yahoo Messenger sau orice alt mijoc de comunicare , face folos de prescurtari , englezisme, si alte mici artifici menite sa ne faca comunicarea mai usoara si mai "cool"

si asta nu osa se schimbe prea curand , din pacate..pt ca asa e omul..da-i democratie si ajungi sa institui anarhie ca altfel se autodistruge

s'auzim de bine totusi

This post was edited by Arx_X on Apr 1 2008 01:16pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 1 2008 03:12pm
Quote (Taiko @ Tue, 1 Apr 2008, 16:47)
tibi , cred ca stai cu dictionarul langa tine la calculator la ce replici dai . doresc sa te salut , si sa adaug si eu la remarcile tale :

"Radu: alexxxxxx
- Radu: traducemi ce a zis b4al ala
- Radu: profit nonsalant de oportunitatea subit ivita pentru a lua o gura de mediocritate.
- Radu: in ce limba vorbeste asta
Alex Preaslavitu: hahahahhahahaha"

messenger , ofc biggrin.gif


era germana , cum de nu si-a dat seama ? ^^
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 1 2008 03:20pm
Quote (MrDjBthu @ Tue, Apr 1 2008, 11:12pm)
era germana , cum de nu si-a dat seama ? ^^


ce vrei ma...
knd vbeste tibi trb sa am dexu langa mine
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll