d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Fratiilor Romani!! > Deci .....
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Mar 30 2008 06:09pm
Quote (Serj_Tankian @ Mon, 31 Mar 2008, 02:08)
la level service e cel mai bine sa ceri un mediator - sunt destui si te pot ajuta // iar andrei stie ce spune wink.gif
daca cel care plateste nu vrea un mediator atunci nu cred ca vrea sa plateasca
oricum atunci cand faci lvl service se fac niste screenshots la cont inainte/in timpul/la sfarsitul cu timestamp (timpul vizibil si numele caracterului cu contul)
daca ai doar pm-ul lui s-ar putea sa nu fie suficient


cel mai tare Mediator roman !! smile.gif !!! ms mult !!! poti sa inchizi topicu te rog !!!
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 30 2008 08:52pm
frate... sa iti intre bine in cap.. degeaba il vezi tu verde... el nare puterea sa dea lock cand vrea el .. cand faci LS .. ia fg avans sau cere mediator.. in rest nu te baga...

This post was edited by napsterz0r on Mar 30 2008 08:53pm
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 30 2008 11:35pm
Cine e nebun sa faca level service pentru ladder slasher? Userul si parola nu sunt oare tot ce ne leaga de acest site? Poate ala dorea level service pe un cont tert pentru ca eu unul nu il vad pe B4al sau pe cei care au mult fg sa ceara un level service pentru ladder slasher. Ladder Slasher il joci doar de placere nu vad de ce ar vrea cineva sa ajunga la level 71 cand se stie ca o iei apoi de la zero. Unde e jocul? Nu la toate jocurile se face level service.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 31 2008 12:05am
cateva precizari
1. nu sunt cel mai tare mediator - Andrei[a.k.a. goldbranch] e de departe cel mai activ (vezi Top Mediator)
2. nu inchid topicuri
3. ls poate insemna ladder slasher sau level service icon_pointr.gif aici cred ca se refera la level service (cel putin asa sper...)

This post was edited by Serj_Tankian on Mar 31 2008 12:05am
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 1 2008 12:12am
nu am luat scam niciodata nici la lvl service nici la trade wink.gif

nuj frate cum puteti lua ... io ii miros numai decat pe scammeri rofl.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Apr 1 2008 01:35am
Quote (EvilSpoon @ Tue, Apr 1 2008, 08:12am)
nu am luat scam niciodata nici la lvl service nici la trade wink.gif

nuj frate cum puteti lua ... io ii miros numai decat pe scammeri rofl.gif


nu krek..
stai chiar in guild cu unu ^^
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Apr 1 2008 05:01am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Apr 1 2008, 09:35am)
nu krek..
stai chiar in guild cu unu ^^


Funny.
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll