Quote (Serj_Tankian @ Mon, 31 Mar 2008, 02:08)
la level service e cel mai bine sa ceri un mediator - sunt destui si te pot ajuta // iar andrei stie ce spune

daca cel care plateste nu vrea un mediator atunci nu cred ca vrea sa plateasca
oricum atunci cand faci lvl service se fac niste screenshots la cont inainte/in timpul/la sfarsitul cu timestamp (timpul vizibil si numele caracterului cu contul)
daca ai doar pm-ul lui s-ar putea sa nu fie suficient
cel mai tare Mediator roman !!

!!! ms mult !!! poti sa inchizi topicu te rog !!!