d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Crapat Pe Hc Part #2 > Celelalt Topic Inchis..
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 28 2008 02:14pm
Quote (MrDjBthu @ Fri, Mar 28 2008, 10:23am)
ufff urata treaba sad.gif
dar 917 life nu e cam putin pt hc, nu ?


aia e viata doar din stats..fara gear fara nimic ...

mada..lsa u char decente ca nu toti ne balacim in fg rofl.gif
si pe hc sunt incepator..4 luni aproape..vrei sa bag fg in nestire? si sa mor in halul asta? tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 12 2008 11:19am
nu mai fac part #3 ca nu re rost

dar , iar am crapt..de data asta ele dudu a fost victima

killer? lag , a inghetat totul si era saracul in cs..crestea si el ca omul

s-au mai dus vreo 600 fg ..multumesc providerului de net sau battlenet sau blizzard..sau tuturor la un loc
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Apr 12 2008 11:24am
R.I.P cry3.gif
P.S I know the feeling
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 12 2008 12:17pm
ms

am crapat p hc part #4

la nici o ora de la mr dudu , moare si soarca, de data asta in mefi run ..e o placere
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Apr 12 2008 12:43pm
cand ma azi? nu erai in viata la mine in joc????
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 12 2008 12:45pm
vad ca ai un fler pt asa ceva tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 12 2008 03:24pm
Quote (napsterz0r @ Sat, Apr 12 2008, 09:43pm)
cand ma azi? nu erai in viata la mine in joc????


imediat dupa , s-a dus druidul..
si la 15 min dupa, si soarca sa n use simta singur

Quote (MrDjBthu @ Sat, Apr 12 2008, 09:45pm)
vad ca ai un fler pt asa ceva tongue.gif


nush daca sunt eu sau pc-ul netu/blizz ma iubeste k am luat 4 seturi de cs's...poate vor sa mai iau 2-3..nush
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Apr 12 2008 05:02pm
inceraca un ciocanar cu wizzy si storm .. daca si asta moare pvm nu stiu ce sa iti recomand biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Apr 13 2008 04:18am
Quote (Rusu @ Sun, Apr 13 2008, 02:02am)
inceraca un ciocanar cu wizzy si storm .. daca si asta moare pvm nu stiu ce sa iti recomand biggrin.gif


nu mai investesc in hc..ma las foarte probabil, deja mi-am facut lista de sellout, asa de vreo 200+ items biggrin.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Apr 13 2008 04:30pm
Trist..
O sa ma apuc si eu de hc fara sa cumpar nimic. Macar stiu ca n-am ce pierde. Daca nu e provocare degeaba joci smile.gif
Ultima data am murit cu amazoana in cows pe nightmare la 61 din lag spike.
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll