Daca ai dovezi despre X sau Y ca e multi, te duci frumos unde trebuie si postezi. Daca ai dreptate va lua multi persoana respectiva. Nu cred ca o sa stea nimeni sa-ti aduca tie dovezi ca esti multi de parca tu ai fii buricul d2jsp-ului. Read the rules cu atentie.