Quote (Taiko @ Thu, Mar 20 2008, 09:03pm)
bash poola . sper , comisia sa decida sa se reia meciul, ca altfel urca shtoia la prea multe puncte fata de poli

adk crezi ca Poli are vreo sansa sa acceada in Liga ?!

hai sa fim seriosi ...
si nici nu stii ce bine imi pare ca nu s-a distantat CFR

asa ca inca se joaca campionatu'

de la butoane sau nu ... asta ramane de vazut