Quote (Arx_X @ Tue, Mar 18 2008, 07:51pm)
ms baieti..tuturor , Radule..ms k mi-ai luat aparare..da cu Razvan am vorbit si i-am explicat..are si el putina dreptate..bing bang

ideea e k jsp e..ciudat acum..si o sa fie o perioada
oricum..o sa vad daca mai are rost sau renunt definitiv , poate o sa fie doar o pauza.sau ma apuc iar d Sc , din moment ce nu mai am cu cine juca Hc :|
pai daca te apuci de HC da-mi un PM

eu nu aveam cu cine sa incep

si solo am murit de cateva ori ...