d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ma Retrag Din Ceea Ce Inseamna D2 Sau Jsp > Intr-un Mod Nasol
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 18 2008 12:59pm
Quote (MrDjBthu @ Tue, Mar 18 2008, 08:51pm)
este dus cu capul baiatul in cauza, sa-l lasam putin sa-si revina.
eventual poate il pocneste cineva ca sa-l ajute ^^


pfffff

el face ce vrea...
e viata lui nu a ta -.-
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 18 2008 01:23pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 18 Mar 2008, 20:59)
pfffff

el face ce vrea...
e viata lui nu a ta -.-


Mai taci, mah.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 18 2008 01:34pm
Quote (mmc01 @ Tue, Mar 18 2008, 09:23pm)
Mai taci, mah.


nn
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 18 2008 01:51pm
ms baieti..tuturor , Radule..ms k mi-ai luat aparare..da cu Razvan am vorbit si i-am explicat..are si el putina dreptate..bing bang rofl.gif
ideea e k jsp e..ciudat acum..si o sa fie o perioada


oricum..o sa vad daca mai are rost sau renunt definitiv , poate o sa fie doar o pauza.sau ma apuc iar d Sc , din moment ce nu mai am cu cine juca Hc :|
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 19 2008 01:19pm
Quote (Arx_X @ Tue, 18 Mar 2008, 21:51)
ms baieti..tuturor , Radule..ms k mi-ai luat aparare..da cu Razvan am vorbit si i-am explicat..are si el putina dreptate..bing bang rofl.gif
ideea e k jsp e..ciudat acum..si o sa fie o perioada


oricum..o sa vad daca mai are rost sau renunt definitiv , poate o sa fie doar o pauza.sau ma apuc iar d Sc , din moment ce nu mai am cu cine juca Hc :|


ce tare suna asta, nu mai am cu cine juca HARDCORE rofl.gif ^^
se gasesc persoane wink.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 19 2008 01:49pm
Quote (Arx_X @ Tue, Mar 18 2008, 09:51pm)
ms baieti..tuturor , Radule..ms k mi-ai luat aparare..da cu Razvan am vorbit si i-am explicat..are si el putina dreptate..bing bang rofl.gif
ideea e k jsp e..ciudat acum..si o sa fie o perioada


oricum..o sa vad daca mai are rost sau renunt definitiv , poate o sa fie doar o pauza.sau ma apuc iar d Sc , din moment ce nu mai am cu cine juca Hc :|


te voi sustine cu un acc ^^ sau 2..

am sork de light pala chestii++++
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 11:03am
bine faci Arx_X pt ca sunt multi dobitoci !! smile.gif)
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Mar 22 2008 01:05pm
Quote (Arx_X @ Tue, Mar 18 2008, 07:51pm)
ms baieti..tuturor , Radule..ms k mi-ai luat aparare..da cu Razvan am vorbit si i-am explicat..are si el putina dreptate..bing bang rofl.gif
ideea e k jsp e..ciudat acum..si o sa fie o perioada


oricum..o sa vad daca mai are rost sau renunt definitiv , poate o sa fie doar o pauza.sau ma apuc iar d Sc , din moment ce nu mai am cu cine juca Hc :|


pai daca te apuci de HC da-mi un PM smile.gif eu nu aveam cu cine sa incep tongue.gif si solo am murit de cateva ori ...
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 29 2008 02:50am
Quote (ThE_TriaL @ Mon, Mar 17 2008, 11:25pm)
Salut si sa ai Bafta in viata !!

donezi fgu tau ? il pastrez pt cand te intorci daca vrei tongue.gif

tongue.gif

Bafta Dani !!


cocos daca esti ratat macar scutestene p'aici ne faci pe noi de ras in primu rand si in al doilea rand ... taietzi venele in kkt de copil fara viitor
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll