d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Luat Amenda > :d
Prev12
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 17 2008 01:52am
Lasa mai ...tu sa fii sanatos , ca peste 2-3 ani iti iei un Hayabusa GSXR1300 si ii lasi cu fumu'n gura laugh.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 17 2008 02:39am
eu ma plimb cu bicla pe strada cu masinile ... rofl.gif

dkt sa ma plimb pe trotuar.. era sa dau peste o baba :|
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 17 2008 03:06am
Quote (Arx_X @ Mon, 17 Mar 2008, 09:52)
Lasa mai ...tu sa fii sanatos , ca peste 2-3 ani iti iei un Hayabusa GSXR1300 si ii lasi cu fumu'n gura laugh.gif


dap, iar pe drumurile din romania va zbura cateva secunde cu 300 la ora, pana ajunge la prima groapa, care i-ar cam fi si ultima ;(
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Mar 17 2008 07:27am
Gaborii astia chiar nu mai stiu cum sa faca norma de amenzi .. s-a apucat sa amendeze biciclisti laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll