Quote (Arx_X @ Mon, 17 Mar 2008, 09:52)
Lasa mai ...tu sa fii sanatos , ca peste 2-3 ani iti iei un Hayabusa GSXR1300 si ii lasi cu fumu'n gura

dap, iar pe drumurile din romania va zbura cateva secunde cu 300 la ora, pana ajunge la prima groapa, care i-ar cam fi si ultima ;(