d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 14 2008 12:34pm
Oky, ai PM smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 14 2008 01:19pm
Quote (mmc01 @ Fri, Mar 14 2008, 07:04pm)
Eu postasem linkuriile alea ca fiind untrusted, ca o avertizare, dar in fine, nush cine mi-a dat report, am mai luat si 1 zi suspend sad.gif
Anyway, daca vrea cineva guide de level la allianta/hoarda sa-mi dea un PM cu adresa de mail.


me wink.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 14 2008 04:44pm
Quote (mmc01 @ Fri, 14 Mar 2008, 21:34)
Oky, ai PM smile.gif


o sa ma uit pe forum mai tarziu - mersi wink.gif
momentan lvl 11 si cresc - destul de greu singur
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 15 2008 02:06am
Nu-i neaparat ca esti singur, cresti greu ca e primul caracter iar apoi primele nivele sunt mai dificile, n-ai multe abilitati etc. 20-30 e mai usor iar dupa 30 deja lucrurile incep sa prinda contur.
Mergi pe frost ca mage.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 15 2008 03:40am
dap - deja am bagat primele 3 talente in frost
am invatat ceva tailoring
si trebuie sa bag first aid, cooking si drinking ca secundare
mai vedem dupa aia ce fac
momentan am 2 questuri care nu prea le pot face singur
unu cu cristalele si unu intr-o coliba la etaj - sunt spatii mici si multi monstri
e ca si cum m-as bate in lift cu 5 deodata - cam greu
da o sa-i fac curand wink.gif

apropo a aparut un nou patch icon_pointr.gif 2.4.0

This post was edited by Serj_Tankian on Mar 15 2008 03:42am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 15 2008 05:50am
2.4 inca nu e "live" doar a inceput sa se descarce, pentru a se evita aglomerarile in momentul in care va fi pus pe server.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 15 2008 09:15am
lvl14 - ma chinui singur
cred ca o sa ma bag pe un server de pvp
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 15 2008 09:48am
Pai e bine de la 11 la 14, ai 3 levels smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 15 2008 09:52am
degeaba se spune ca e un joc pentru multi oameni
practic joci singur printre alti oameni care joc singuri
sunt rare cazurile cand interactionezi cu altii
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 15 2008 10:53am
Asta cam asa e, cel putin in vechiul continent - Azeroth. Blizzard a facut ca procesul de leveling sa se poata realiza solo, fara bataie de cap si fara sa cauti la nesfarsit un partener. La level mic cam asa e, pe masura ce vei avansa lucrurile or sa se schimbe, o sa faci instante impreuna cu alti 4, singur nu vei putea. Acum depinde si cat de populat e serverul.
Go Back To Romanian Topic List
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll