d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sunt Si Amatori De Guild Wars?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 11 2008 08:11am
Quote (MrDjBthu @ Tue, 11 Mar 2008, 11:52)
lasa guild warsu, hai la wow biggrin.gif


ia baga niste detalii aici sa stie lumea ce trebuie ca sa inceapa - ca poate poate ... wink.gif

Quote (Taiko @ Tue, 11 Mar 2008, 15:00)
titan quest online?

eu am jucat single player , si mi-a placut . dar m-am plictisit la a doua dificultate ( de genul nigtmare la d2 ) aceleasi cacaturi sad.gif


acolo sunt eu acum wink.gif - de acum devine interesant
singura problema care ma enerveaza e ca apar erori destul de des (te scoate din joc)

This post was edited by Serj_Tankian on Mar 11 2008 08:14am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 11 2008 12:03pm
Quote (Serj_Tankian @ Tue, 11 Mar 2008, 16:11)
ia baga niste detalii aici sa stie lumea ce trebuie ca sa inceapa - ca poate poate ...


Inceputul e aici:
http://www.wowwiki.com

This post was edited by mmc01 on Mar 11 2008 12:03pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 11 2008 01:19pm
Quote (Serj_Tankian @ Tue, Mar 11 2008, 04:11pm)
acolo sunt eu acum wink.gif - de acum devine interesant
singura problema care ma enerveaza e ca apar erori destul de des (te scoate din joc)


personal nu am avut erori . doar ca m-a plictisit . smile.gif
tip : bate centaurul ala de multe ori pana iti da un shield cool , sau caciula smile.gif . . pana la urma le dropeaza. tongue.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 11 2008 01:37pm
Quote (Serj_Tankian @ Tue, 11 Mar 2008, 15:11)
acolo sunt eu acum wink.gif - de acum devine interesant
singura problema care ma enerveaza e ca apar erori destul de des (te scoate din joc)


hmm.. credeam ca sunt singura care avea erorile alea..
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 11 2008 01:41pm
Quote (napsterz0r @ Tue, Mar 11 2008, 09:37pm)
hmm.. credeam ca sunt singura care avea erorile alea..


Birthday: Aug 18 (Male)


??? pai baiat sau fata ? biggrin.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 11 2008 02:11pm
cineva, o persoana, mai sus parca, cand spune singura se refera la singura persoana - deci este corect
Taiko, poti sa deschizi acum din nou gramatica limbii romane?
vezi acolo la partea cu acordul la diverse persoane pentru verbe biggrin.gif

This post was edited by Serj_Tankian on Mar 11 2008 02:13pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Mar 11 2008 02:13pm
kt costa gw?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Mar 11 2008 03:45pm
Quote (Serj_Tankian @ Tue, Mar 11 2008, 10:11pm)
cineva, o persoana, mai sus parca, cand spune singura se refera la singura persoana - deci este corect
Taiko, poti sa deschizi acum din nou gramatica limbii romane?
vezi acolo la partea cu acordul la diverse persoane pentru verbe biggrin.gif


nigga' whaat ??


rofl.gif
n-am inteles o iota tongue.gif
deci am avut sau nu dreptate ? tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 11 2008 05:32pm
Quote (mmc01 @ Tue, 11 Mar 2008, 15:59)
Nu prea, amandoi sunt "broken" ca si healeri in 2v2, 3v3. Poate sa mearga insa un 1700-1800, dar trebuie sa lucrati un pic. Druid e bun pentru 2v2.


mda, la asta ma gandeam si eu.
clar trebe sa-mi caut partener dar nu stiu ce o sa gasesc.
am 12k viata si 265 resi , mi-ar trebui ceva mai mult pt a luat un rating bun.
sa vedem

This post was edited by MrDjBthu on Mar 11 2008 05:32pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Mar 11 2008 06:00pm
my foult.. am mancat *persoana*

le: parca am 1 acc de guildwars pe undeva pe aici biggrin.gif

This post was edited by napsterz0r on Mar 11 2008 06:01pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll