Quote (MrDjBthu @ Tue, 11 Mar 2008, 11:52)
lasa guild warsu, hai la wow

ia baga niste detalii aici sa stie lumea ce trebuie ca sa inceapa - ca poate poate ...

Quote (Taiko @ Tue, 11 Mar 2008, 15:00)
titan quest online?
eu am jucat single player , si mi-a placut . dar m-am plictisit la a doua dificultate ( de genul nigtmare la d2 ) aceleasi cacaturi

acolo sunt eu acum

- de acum devine interesant
singura problema care ma enerveaza e ca apar erori destul de des (te scoate din joc)
This post was edited by Serj_Tankian on Mar 11 2008 08:14am