d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Steaua - Cfr Cluj
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 2 2008 05:13pm
Quote (ThE_TriaL @ Mon, 3 Mar 2008, 00:19)
atunci de ce faci spamm ? tongue.gifP


dc nu ? xD
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 3 2008 12:04am
dak esti nebun smile.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Mar 3 2008 04:27am
Sunt stelist asa ca m-am bucurat pe jumatate de victorie.....daca va uitati atenti la prima faza de penalti, portarul nu-l atinge...iar atacantul se arunca ca-n piscina...si nu e prima data cand Semedu face d-astea,in schimb al-2-lea e penalti clar.Una peste alta Steaua a jucat super,inca nu se inteleg strainii cu romanii din echipa dar cand va fi omogenitate Steaua va fi cea mai tare echipa din Romania.FORTZA STEAUA!!!!
Member
Posts: 757
Joined: Feb 22 2008
Gold: 0.00
Mar 3 2008 07:34am
Steaua se va impune si la finalul campionatului wink.gif o sa vedeti biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 3 2008 08:09am
se stie ca eu tin cu dinamo dar aseara a fost o ocazie rara cand am tinut cu steaua.
nu ii suport pe bozgorii aia si nu vreau sa-i vad ca iau campionatu, mai ales ca in europa ne-ar face de ras parerea mea....
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 3 2008 08:13am
Si mai ales ca Dinamo nu prea mai are sanse la titlu asa ca mi se parea normal sa tii cu Steaua biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 3 2008 08:16am
Quote (mmc01 @ Mon, 3 Mar 2008, 16:13)
Si mai ales ca Dinamo nu prea mai are sanse la titlu asa ca mi se parea normal sa tii cu Steaua biggrin.gif


stai calm, eu nu as zice chiar asa.
e ceva mai departe dar nu atat de mult
Member
Posts: 757
Joined: Feb 22 2008
Gold: 0.00
Mar 3 2008 08:21am
Quote (MrDjBthu @ Mon, Mar 3 2008, 02:16pm)
stai calm, eu nu as zice chiar asa.
e ceva mai departe dar nu atat de mult


la 3 pcte de Steaua ... deci diferenta nu e asa de mare huh.gif
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 3 2008 09:12am
biggrin.gif heart.gif Steaua
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 13 2008 05:49pm

hai dinamo, trebuie sa stearga cfr-u cu ceva pe jos

(am auzit ca jiji a dat spaga si la tabela de scor)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll