d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Frate Am Rd De 7 H > Ce Face ?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 10 2008 06:56am
Faza cu resetarea modemului nu mai merge am inteles. Au bagat ei un program care detecteaza daca ip-ul banat temporar se schimba si in ce ip se schimba. Cu alte cuvinte risti sa ti se mareasca restrictia daca schimbi ip. Eu am incercat si mi-am luat restrictie 1 zi pentru ca am resetat modemul ^^
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Mar 12 2008 01:33pm
isi bate joc de tine smile.gif)
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Mar 12 2008 02:03pm
de fapt se da ban nu pe ip mai nou, ci pe o clasaintreaga de ip-uri..asa k lasa-l sa treaca si gata..
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll