Quote (GriffonsEye @ Sat, Mar 1 2008, 04:24pm)
aste e mai nene pt unii mai mult inseamna jocu decat respectu :/
Apropo de Squll :/ am vrut si eu sa imi iau un n-gage si el a spus ca am fg din iteme dupate, eu nu am dupat niciodata si nici nu ma intereseaza ( daca dupam eram plin de fg )
si chestia cu loteria chiar nu inteleg .. dc sa nu poti sa iei ceva in r/l .. doar ai castigat fg-ul pe cinstit
sgull a spus ca fg-ul din loterie nu e legitim. pentru ca majoritatea fg-ului din loto e bagat de duperi si de genu . (o fi uitat ca tot fg-u e de la njaguar , n-are nimeni tiparnita lui de fg in cont

) . m-am uitat si io si altii prin toate regulile si nu spune nimic de lucrul asta. . niste cacati

e, si apropo . nu e ilegal tot castigul din loterie , numai daca iei potul mare . daca iei de-alea mici se pare ca totul e in regula . mama lor de demagogi