Quote (b1dani @ Wed, 27 Feb 2008, 12:42)
suntem deja 4 in grupul locked

)
Eu
DaEYe
ProAccA
si milenium

)
mai vine Careva ? =))
hmm.. cel mai interesant e ca din cei care au postat sunt cativa multii..shi mai mult de atat au postat cu ambele acc's..lol.shi sper sa nu ajung pe acolo xD