da. pai asta veau sa si fac . numa ca Sgull mi-a spus ca cica n-as avea voie cu bani castigati la loterie. de cacat . dar daca io am mai vrut odata sa cumpar ceva, am si platit , si sgull o zis ca era in regula chit ca eu castigasem inainte la loterie dar sume mici , imi bag pixu in ce zice el , si o sa-mi iau ceva ca in regulile afisate nu zice nimic de genu despre loterie . iar daca ma lockuie sau imi scoate df rights, fac iuresh

))