d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Acuzat De Furt > Sper Sa Nu Iau +1
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Feb 20 2008 01:55pm
De acord cu Adi si cu Belikeme. Oricum, eu am facut trade cu tine si esti de incredere pentru mine!
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Feb 20 2008 01:59pm
S-ar parea ca este vorba de o problema "inside the guild".
Daca ai fi fost acuzat de ceva, as fi stiut cu siguranta sau as fi fost informat.
Problema e ca daca s-a inntamplat cum spui ca sustine acela care te acuza, nu putem face nimic daca este outside jsp.
Oricum, da-mi un mesaj daca ai nelamuriri.
Daca nu consideri ca te pot ajuta cu ceva, contacteaza-l pe Razvan sau Adi.

Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Feb 20 2008 02:13pm
Quote (belikeme @ Wed, 20 Feb 2008, 21:07)
fama sa inteleg cand sa intamplat asta? si unde esti acuzat?
edit; ai ajutat pe careva sa muleze? sa`u ce puii mei ai facut?
cine te acuza?


mamica mamica...ce te`ar prinde pe tine MEDIATOR tagu biggrin.gif

Cat despre poveste, m`am amuzat copios rofl.gif

Puyu Saru`mana nanasule. Sa mai treci pe la noi !!! laugh.gif

RAZVAN BOSS OF TOG, de ce degradezi ma omu` ? Asta ie trafic de influenta, parol =))))))))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 20 2008 02:15pm
Nu vad de ce ai deschis acest topic. Ti-am zis in pm ca asta s-a intamplat in joc si nu pe jsp si este vorba de prietenul unia dintre liderii guildei.
Nu imi place treaba asta deloc de la tine, iar semnatura aia ma amuza de nu mai pot, si pe mine si pe altii si nu isi are rostul intrucat nu ai fost acuzat pe jsp.
Asa ca ai rabdare sa vedem si iti vom spune ce si cum....Oricum nu imi place...
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll