Quote (Taiko @ Sat, Feb 16 2008, 03:49pm)
Manowar, o formatie de metal

. vin in 7 iulie acolo , deci tre sa ma duc si io . ne intalnim la o bere

P.S. imi pare rau de respectivu' prieten

, dar, cum ar zice unii , acuma macar are ce povesti

si daca ai stii ce poveste

am auzit si eu de manowar astia

am auzit ca sunt destul de tari
la fel si System of a Down
e muzica de lupta cu manowar - parca stiu o melodie