d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Nevoie De Ajutor La Wow
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 17 2008 03:49am
Quote (GriffonsEye @ Sun, 17 Feb 2008, 09:17)
bine atunci cu ce caracter sa incep ? :|


oricare
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 17 2008 03:54am
cum imi fac cont tongue.gif ca nu stiu :/

Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 06:36am
Quote (GriffonsEye @ Sun, Feb 17 2008, 11:54am)
cum imi fac cont tongue.gif ca nu stiu :/


nici eu nu stiu smile.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 19 2008 11:41pm
Ce aveti mah? pff

Eu am dat 140 de ron pe jocurile originale. ( poti downloada clientul free desigur si te scuteste de 140 ron )

Doar contul tre sa fie facut cum trebuie cu cd-keys originale

mai intai cand il activezi ai 10 zile gratuit + o luna ( deci 40 de zile ) dar tre sa cumperi o cartela prepaid care costa 90 de ron si te tine 60 de zile deci practic cu 200 de roni ( joc + cartela ) investiti ai 100 de zile de jucat dar credeti-ma ca se merita cu varf si indesat ^^Sau mai poti gasi un amic care sa iti trimita o invitatie dupa ce ai cumparat jocul original. Eu nu am luat cartela inca si pana acum am dat 140 de ron dar mi-a trimis cineva invitatie si cu cd-keyurile mele originale joc 40 de zile. Asta pana imi cumapr si eu cartela si cred ca e cat de cat acceptabil avand in vedere ca un pack diablo = 60 de ron si o sticala de cola = 4 de ron smile.gif

Cu putine sacrificii nu e greu sa il cumperi si crede-ma -> merita 100%

This post was edited by rusclaudiualin on Feb 19 2008 11:42pm
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 20 2008 01:02am
bine io acuma jok pe server privat asa ca nu ma intereseaza ii bine si aici am inceput cu troll hunter tongue.gif
Member
Posts: 3,294
Joined: Oct 3 2005
Gold: 6,903.25
Feb 20 2008 10:47pm
Quote (GriffonsEye @ Sat, Feb 16 2008, 01:31pm)
deci vreau sa jok si eu wow dar nu vreau sa dau bani pe cont sau ce imi tre nu se poate cumva sa jok pe servere und nu tre sa platesc

daca stiti pls spunetimi ce trebuie sa fac


ms wink.gif


www.wowstatus.net aici poti gasi servere de wow care nu cer bani ... dar sa te uiti care e uptime mai mult si sa te joci pe ala .. si cu populatie mai mare bla bla
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 22 2008 10:30pm
is lvl 29 smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll