d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare: De Ce Majoritatea Romanilor > Dp Jsp Sunt Scammeri ?!
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2008 10:07am
Quote (DyCa4EveR @ Sat, 16 Feb 2008, 16:24)
pey.. deseori ei fura k sunt furati ... de ex

millenium a furat k ia furat unu infi..
b1dani nu mai zic asta a vrut sasi faca o super iesire
proacca a fost keyloggat
LoveHouse pisamas pe el a scammat el merita Tagu
djtiesto e un idiot
huckelbery_d2jsp iar un idiot
si muschiulosul era multi cu castravete si forkings..

sunt si idioti ofc..

Klaudiu [edit] icon_pointr.gif pe el lau blocat mediatorii smile.gif) k spama prin pmuri... dak ia zis lu Andrei k e de partea scammerilor si a multi... cik il reporteaza lu njaguar smile.gif) krek si Paul la blocat laugh.gif
EvillSpoon
the_rest

si altii da nu le dau numele sa nu sara la mine in cap ^^



pai nu m-a blocat nimeni idiotule si ala asa e degeaba e member ++ ca e un retard ca tine

Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti tu si toata trupa ta ai vazut ca picati unu cate 1 tongue.gif smile.gif)

eu am 0% warn niciodata nu am avut 10%
pe cand tu ai 20% cine e spamer ^^^^^
tu retardule normal


GriffonsEye pai normal ca ma blocat daca e un retard si a vazut ca i-am spus adevaru in fata ce sa zica ca e member ++ si e retardat?

This post was edited by Klaudiu on Feb 16 2008 10:10am
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 16 2008 10:09am
Quote (Klaudiu @ Sat, 16 Feb 2008, 18:07)
pai nu m-a blocat nimeni idiotule si ala asa e degeaba e member ++ ca e un retard ca tine

Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti


radu sa referit ca te-au blocat la pm-uri .. chicken.gif sleep.gif
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 10:09am
Quote
Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti

sper ca nu te-ai referit la mine din moment ce nu ne cunoastem sau nu am avut inca de a face unul cu celalalt smile.gif

This post was edited by diamondHC on Feb 16 2008 10:09am
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2008 10:11am
Quote (diamondHC @ Sat, 16 Feb 2008, 19:09)
sper ca nu te-ai referit la mine din moment ce nu ne cunoastem sau nu am avut inca de a face unul cu celalalt smile.gif


nu cu tine nu am nimic shtiu ei mai bine la cine ma refer tongue.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 16 2008 10:23am
Quote (Klaudiu @ Sat, Feb 16 2008, 06:07pm)
pai nu m-a blocat nimeni idiotule si ala asa e degeaba e member ++ ca e un retard ca tine

Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti tu si toata trupa ta ai vazut ca picati unu cate 1 tongue.gif smile.gif)

eu am 0% warn niciodata nu am avut 10%
pe cand tu ai 20% cine e spamer ^^^^^
tu retardule normal


GriffonsEye pai normal ca ma blocat daca e un retard si a vazut ca i-am spus adevaru in fata ce sa zica ca e member ++ si e retardat?


mkar pe mine nu ma blocheaza k nus idiot k tine sa le dau pm dupa pm

u cu andrei 2 idioti scammeri ce sa mai zic ...
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 16 2008 12:55pm
Aia erau niste spammeri ratati rasisti din Polonia care mai facusera topic in forumul roman "why do you come in our country,stay in urs gypsy !" , au aflat ca sunt roman si repede sunt scammer. Treaba lor. Cine se aseama se-aduna.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 16 2008 12:58pm
dap aia erau mana in mana sa te inchida sad.gif

bine k sabine nu e asha proasta
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 16 2008 01:00pm
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Feb 16 2008, 07:58pm)
dap aia erau mana in mana sa te inchida sad.gif

bine k sabine nu e asha proasta


La anii ei cred ca a trecut prin multe tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 16 2008 01:01pm
Quote (Klaudiu @ Sat, Feb 16 2008, 06:07pm)


Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti tu si toata trupa ta ai vazut ca picati unu cate 1 tongue.gif smile.gif)




alta remarca de prost gust..generalizare , in necunostinta de cauza

daca ai ceva de zis..zi cu nume, dovezi s.a.m.d ..si va rog..nu mai generalizati

NU toti romanii sunt scammeri si ratoni

/e: Happy Radule?

This post was edited by Arx_X on Feb 16 2008 01:23pm
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 01:01pm
Quote (Cipy @ Sat, Feb 16 2008, 06:55pm)
Aia erau niste spammeri ratati rasisti din Polonia care mai facusera topic in forumul roman "why do you come in our country,stay in urs gypsy !" , au aflat ca sunt roman si repede sunt scammer. Treaba lor. Cine se aseama se-aduna.


eu nu te acuz de nimik - am specificat ca te-am vazut la SA cu vreo 2 acuze huh.gif ...
se pleaca de la prezumtia de nevinovatie smile.gif si asa raman pana la proba contraries biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll