Quote (DyCa4EveR @ Sat, 16 Feb 2008, 16:24)
pey.. deseori ei fura k sunt furati ... de ex
millenium a furat k ia furat unu infi..
b1dani nu mai zic asta a vrut sasi faca o super iesire
proacca a fost keyloggat
LoveHouse pisamas pe el a scammat el merita Tagu
djtiesto e un idiot
huckelbery_d2jsp iar un idiot
si muschiulosul era multi cu castravete si forkings..
sunt si idioti ofc..
Klaudiu [edit]

pe el lau blocat mediatorii

) k spama prin pmuri... dak ia zis lu Andrei k e de partea scammerilor si a multi... cik il reporteaza lu njaguar

) krek si Paul la blocat

EvillSpoon
the_rest
si altii da nu le dau numele sa nu sara la mine in cap ^^
pai nu m-a blocat nimeni idiotule si ala asa e degeaba e member ++ ca e un retard ca tine
Serj_Tankian si bomel sant de treaba restu pacat ca santeti romani niste idioti tu si toata trupa ta ai vazut ca picati unu cate 1

)
eu am 0% warn niciodata nu am avut 10%
pe cand tu ai 20% cine e spamer ^^^^^
tu retardule normal
GriffonsEye pai normal ca ma blocat daca e un retard si a vazut ca i-am spus adevaru in fata ce sa zica ca e member ++ si e retardat?
This post was edited by Klaudiu on Feb 16 2008 10:10am