Quote (MrDjBthu @ Fri, 15 Feb 2008, 12:53)
stie lumea de ce nu are df access, stai calm

aha... poate ami explici si mie dice nu am???
ca io chiar nu stiu,da cum arata tu esti foarte destept si poti sa-ne explici....
sunt foarte curios ce iasa aici...
@Griffonseye, big GZ