d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Vine Al Nuiste Baal Runuri?
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 14 2008 07:35am
Quote (diamondHC @ Thu, Feb 14 2008, 11:57am)
joaca cineva pe hc ?
eu am luat ban pe acc pt ca am folosit mh sad.gif si acum treb sa o iau de la capat tongue.gif


da..suntem cativa care jucam hc..de fapt eu doar hc joc
si mai mult..bine ai venit in clubul banned ..si eu am luat, prima data pr mh cred, a 2-a oara pt loader dry.gif ..toate astea in 30 de zile...scaote blizz bani mai buni asa decat din wow rofl.gif
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 15 2008 09:16am
Quote (Arx_X @ Thu, Feb 14 2008, 01:35pm)
da..suntem cativa care jucam hc..de fapt eu doar hc joc
si mai mult..bine ai venit in clubul banned ..si eu am luat, prima data pr mh cred, a 2-a oara pt loader dry.gif ..toate astea in 30 de zile...scaote blizz bani mai buni asa decat din wow rofl.gif


o sa joc hc cu baba smile.gif si cand trec pe hell poate facem b-runs impreuna biggrin.gif
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 18 2008 06:40am
lasa brs
si joaca cs smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll