Quote (goldbranch @ Wed, 13 Feb 2008, 11:14)
Nu era problema de Fg. Nu mai aveam timp sa ma ocup si de guild.
A trebuit sa vand, nu aveam pe nimeni sa ma ajute acolo.
Nu e usor sa tii un guild mai ales cand ai destui membrii.
Primesc 50-60 mesaje pe zi, in afara de cele referitoare la sig & ava.
In total cam 100 si trebuie sa le citesc pe toate.
Cam astea sunt motivele. Sper sa fiu inteles.
eu daca primesc 1 pm pe zi sunt fericit

oricum te inteleg la treaba asta, daca nu mai ai timp mai bine nu mai faci deloc lucrul ala.
oricum pt ToG sunt fericit ca sunt atatia care sa ma ajute, adica de ce zic sa ma ajute ca de fapt guilda asta nu e a mea si ei ma ajuta pe mine, guilda e a noastra si o conducem
iar legat de rankurile alea de sus, ele au fost date pt ca pe oamenii aia ii stiu de 2 ani si sunt persoane calumea.
iar de remarcat e usor, stai calm, mai ales ca esti roman