d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Guilda 'angels Of Darkness" Inchisa > Ce Guild Sa-mi Aleg?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 13 2008 08:24am
Quote (goldbranch @ Wed, 13 Feb 2008, 11:14)
Nu era problema de Fg. Nu mai aveam timp sa ma ocup si de guild.
A trebuit sa vand, nu aveam pe nimeni sa ma ajute acolo.
Nu e usor sa tii un guild mai ales cand ai destui membrii.
Primesc 50-60 mesaje pe zi, in afara de cele referitoare la sig & ava.
In total cam 100 si trebuie sa le citesc pe toate.
Cam astea sunt motivele. Sper sa fiu inteles.


eu daca primesc 1 pm pe zi sunt fericit cry3.gif
oricum te inteleg la treaba asta, daca nu mai ai timp mai bine nu mai faci deloc lucrul ala.
oricum pt ToG sunt fericit ca sunt atatia care sa ma ajute, adica de ce zic sa ma ajute ca de fapt guilda asta nu e a mea si ei ma ajuta pe mine, guilda e a noastra si o conducem
iar legat de rankurile alea de sus, ele au fost date pt ca pe oamenii aia ii stiu de 2 ani si sunt persoane calumea.
iar de remarcat e usor, stai calm, mai ales ca esti roman smile.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 13 2008 11:35am
Quote (MrDjBthu @ Wed, Feb 13 2008, 04:24pm)
eu daca primesc 1 pm pe zi sunt fericit cry3.gif
oricum te inteleg la treaba asta, daca nu mai ai timp mai bine nu mai faci deloc lucrul ala.
oricum pt ToG sunt fericit ca sunt atatia care sa ma ajute, adica de ce zic sa ma ajute ca de fapt guilda asta nu e a mea si ei ma ajuta pe mine, guilda e a noastra si o conducem
iar legat de rankurile alea de sus, ele au fost date pt ca pe oamenii aia ii stiu de 2 ani si sunt persoane calumea.
iar de remarcat e usor, stai calm, mai ales ca esti roman smile.gif


pey el este si medi trb sa primeasca mai multe smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 13 2008 02:08pm
Quote (MrDjBthu @ Wed, Feb 13 2008, 04:24pm)
eu daca primesc 1 pm pe zi sunt fericit cry3.gif
oricum te inteleg la treaba asta, daca nu mai ai timp mai bine nu mai faci deloc lucrul ala.
oricum pt ToG sunt fericit ca sunt atatia care sa ma ajute, adica de ce zic sa ma ajute ca de fapt guilda asta nu e a mea si ei ma ajuta pe mine, guilda e a noastra si o conducem
iar legat de rankurile alea de sus, ele au fost date pt ca pe oamenii aia ii stiu de 2 ani si sunt persoane calumea.
iar de remarcat e usor, stai calm, mai ales ca esti roman smile.gif


tu primesti 1 pm in cel mai bun caz..pt k nu mai joci d2 sad.gif

"so you suck more than i do" ..cum zice un binecunoscut personaj stockerian tongue.gif

/e biggrin.gifa..da rankuri asa cu nemiluita..doar pe mine ma tine acolo ..si sunt cu tog .de cand s-a infiintat ef425 cred devil.gif )
p.s astept intepatura , ca raspuns la /e asta tongue.gif

This post was edited by Arx_X on Feb 13 2008 02:09pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Feb 13 2008 03:01pm
pacat... r.i.p
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2008 01:17am

www.myguild.ro

platesc sa intri
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Feb 14 2008 01:39am
Quote (the_rest @ Thu, Feb 14 2008, 09:17am)
www.myguild.ro

platesc sa intri


+1 pt. tine? am incercat sa intru pe pagina, de curiozitate, normal, dar nu merge.

oricum, cineva sa-i dea closed topicului.
Mersi mult, baieti! rolleyes.gif wub.gif bier.gif hail.gif angel.gif thumbsup.gif hand.gif

dancinglock.gif dancinglock.gif dancinglock.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 14 2008 07:36am
bine-ai venit la noi bier.gif
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 14 2008 10:44am
daca vrei aod sa redescis smile.gif dai pm la mark ... Daca vrei ofc...
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 15 2008 02:31am
Quote (DanyTheDog @ Thu, 14 Feb 2008, 19:44)
daca vrei aod sa redescis smile.gif dai pm la mark ... Daca vrei ofc...


Dany - schimba si bannerul cu rankul de la Demigods tongue.gif
vezi ca ai ramas inregistrat pe ToG forum - poti veni oricand ai nevoie
noroc in continuare
Serj
Member
Posts: 460
Joined: Feb 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2008 03:34am
Quote (the_rest @ Thu, Feb 14 2008, 07:17am)
www.myguild.ro

platesc sa intri


Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll