d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Vreun Roman Care Sa Ma Ajute Si Pe Mine > In World Of Warcraft?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 13 2008 12:41am
pai eu am dat 140 de RON pe wow + wow the burning crusade si apoi mi-am mai cumparat cartela prepaid cu 100 de ron pentru 60 de zile + 10 + 30 gratuit. Dar tot zic ca a meritat. Jocul e absolut fenomenal. Va postez niste poze cand ma plimbam cu zepelinul hunter troll si cantam "my heart will go one" smile.gif) la prora

Fantastic dar solo mi se pare un pic plictisitor smile.gif.


This post was edited by rusclaudiualin on Feb 13 2008 12:42am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 13 2008 05:21am
ai si corabie sa poti canta mai bine, un pic mai incolo smile.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 13 2008 07:19am
Quote (mmc01 @ Wed, 13 Feb 2008, 13:21)
ai si corabie sa poti canta mai bine, un pic mai incolo smile.gif


mmc01

poate ma ajuti si pe mine fa fac un hunter smile.gif

Vreau sa fac un hunter la horde ( troll sau orc ) si ma interesa sa fac ceva bun poate ma ajuti si pe mine cum sa aloc skillurile smile.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 13 2008 07:55am
hunterul e cel mai simplu de crescut, eu ti-as recomanda orc, are un racial foarte bun mai ales in pvp, resist la stun
se merge pe beast mastery, ceva in genu http://www.wowhead.com/?talent=cebM0gxoquVoVVbRV
umplii intai in BM tree si apoi mergi in MM
ca pet iti iei porc, are charge, face agro mare chiar de la inceput, daca vrei animal sa dea damage mai mare iti iei pisica doar ca nu tine agro ca porcu
cam asta pt inceput, daca mai e ceva poti intreba aici

This post was edited by mmc01 on Feb 13 2008 07:55am
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 13 2008 08:13am
am vazut la un tip ca avea o acvila misto care zbura si omora pe toti. Prea marfa mi se parea... dar si un tigru e meserie :X
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 13 2008 08:45am
Quote (rusclaudiualin @ Wed, Feb 13 2008, 03:13pm)
am vazut la un tip ca avea o acvila misto care zbura si omora pe toti. Prea marfa mi se parea... dar si un tigru e meserie :X


costa mult "acvila" aia smile.gif)
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Feb 13 2008 10:18am
Quote (Cipy @ Wed, 13 Feb 2008, 16:45)
costa mult "acvila" aia smile.gif)


nu costa nimic....
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 14 2008 12:49am
Mi-am luat o pisica de acelasi level cu mine ~11 din the barens. Prea tare pisicutza ca sa o imblanzesc mi-a trebuit clei sa o lipsesc cateva secunde ca avea damage destul de mare dar acum rupe tot. Am batut warlocks de level 15 smile.gif

Azi dimineata am facut level 12 smile.gif

Prea meserie jocul cumparati-l ca merita banii.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 14 2008 01:16am

quit diablo2 ? wow
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Feb 14 2008 03:40am
Quote (the_rest @ Thu, 14 Feb 2008, 09:16)
quit diablo2 ? wow


Da omule :| Cand o sa faca blizzard un nou patch care sa mai scoata din coduri si noile variante de dupe o sa revin pe d2. Pana atunci nu ma mai pasioneaza deloc. In ultimele 2 saptamani am vazut mai multe hrs decat in toata viata + ca e mai greu sa gasesti un pul decat un hr smile.gif)

This post was edited by rusclaudiualin on Feb 14 2008 03:45am
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll