d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Furat Si Am Vrut Sa Fac Asa : > Uite Inauntru
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 11 2008 03:30am
Quote (fbolocan @ Mon, 11 Feb 2008, 10:03)
Mentalitate de looser sad.gif

Asa va proceda si in viata reala, cand FURI, nu ai scuze...


de fapt io vroiam sa zic: "tiganu tot tigan...." dar si ce ai zis tu e destul de la obiect.

oricum ce e tare e ca Klaudiu a prevazut ca vei luat scammer tag, deci nu ai facut decat sa-i arati ca are dreptate rofl.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2008 05:29am
Quote (MrDjBthu @ Mon, 11 Feb 2008, 11:30)
de fapt io vroiam sa zic: "tiganu tot tigan...." dar si ce ai zis tu e destul de la obiect.

oricum ce e tare e ca Klaudiu a prevazut ca vei luat scammer tag, deci nu ai facut decat sa-i arati ca are dreptate rofl.gif


inca nu are scammer tag rofl.gif laugh.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Feb 11 2008 05:58am
Quote (DyCa4EveR @ Mon, Feb 11 2008, 10:36am)
nam o parere proasta ofc smile.gif nici de millenium nici de tine smile.gif


milenium a fost atata de nemernic , incat pe langa faptul ca a scam-uit pe altii in joc, m-a mintit si pe mine si m-a lasat fara 630 de fg . La 25 de ani cat are (parca) ma asteptam la mai multa maturitate.
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2008 06:05am
Quote (Taiko @ Mon, 11 Feb 2008, 13:58)
milenium a fost atata de nemernic , incat pe langa faptul ca a scam-uit pe altii in joc, m-a mintit si pe mine si m-a lasat fara 630 de fg . La 25 de ani cat are (parca) ma asteptam la mai multa maturitate.


uni iau jocu prea inserios si nu se gandesc la altceva :/
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 11 2008 08:49am
Quote (GriffonsEye @ Mon, Feb 11 2008, 02:05pm)
uni iau jocu prea inserios si nu se gandesc la altceva :/


era ls nu d2 si oricum u dc nu mai esti in empire
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Feb 11 2008 10:11am
Si in sfarsit am aflat unde este toporasul meu de lvl 10 . Il imprumutasem la un alt romanash ( http://forums.d2jsp.org/user.php?i=339487 ) si , evident, a "uitat" ca e imprumut. mai mult, si acesta a luat lock . dar inainte l-a vandut pe 500 de fg smile.gif) . Am imprumutat itemele mele la peste 12 persoane. Doar romanii mi-au tras teapa rofl.gif

e din bucale, poate il stiti careva. sa-i dati va rog o "palma verbala" din partea mea in caz ca-l vedeti

This post was edited by Taiko on Feb 11 2008 10:16am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 11 2008 10:24am
sry..pacat k tocmai romanii ne fac probleme..pacat
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Feb 11 2008 12:24pm
Quote (Taiko @ Mon, 11 Feb 2008, 18:11)
Si in sfarsit am aflat unde este toporasul meu de lvl 10 . Il imprumutasem la un alt romanash ( http://forums.d2jsp.org/user.php?i=339487 ) si , evident, a "uitat" ca e imprumut. mai mult, si acesta a luat lock . dar inainte l-a vandut pe 500 de fg smile.gif) . Am imprumutat itemele mele la peste 12 persoane. Doar romanii mi-au tras teapa rofl.gif

e din bucale, poate il stiti careva. sa-i dati va rog o "palma verbala" din partea mea in caz ca-l vedeti


e un zvon pe la noi prin sat ca asta e tot millenium ! smile.gif
Member
Posts: 12,436
Joined: Dec 20 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2008 05:47pm
Quote (lord_of_war @ Mon, 11 Feb 2008, 07:31)
serus kalule...macar daca il bloca si pe klaudiu nu era "munca" ta degeaba...asa e cam in zadar...nici eu nu joc diablo da imi place sa stau pe forum si sa fac siguri pt altii...
salut bah


tie o sa iti vina in curand tagu meritat multi cu b1dani smile.gif) tongue.gif
niciodata nu luam lock daca imi trimitea fg
imi lua fg njaguar da tag nu luam niciodata stai linishtit


Quote
de parca nu te intalnesti cu el in cartier 

despre tine GriffonsEye ce pot zice ca si tu si fratitu scameri o sa iti vina si tie tagu stai linishtit
tu vrei sa mai faci posturi a dai tapa mai mare ^^^^


rusule despre tine scamer si tu si tignita tongue.gif
shtii ce ai scamat
ati lasat 2 romani fara nimic pe acc d2 cu chars sterse si in afara de asta si scam pe jsp pe ambele acc
^^^^^


This post was edited by Klaudiu on Feb 11 2008 05:50pm
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 11 2008 06:23pm
Quote (Klaudiu @ Tue, 12 Feb 2008, 02:47)


rusule despre tine scamer si tu si tignita tongue.gif
shtii ce ai scamat
ati lasat 2 romani fara nimic pe acc d2 cu chars sterse si in afara de asta si scam pe jsp pe ambele acc
^^^^^


pana la proba contrarie despre rusu nu poti zice nimic. punct
doar daca ai vreo dovada - sunt primul interesat sa vad
pana cand judecatorul nu a dat cu ciocanul nimeni nu e vinovat : restul sunt vorbe
inteleg si starea de neputinta cand stii unele lucruri si nu le poti dovedi
asteptam noutati - pana atunci play on wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll