Quote (Taiko @ Sun, Feb 10 2008, 03:02am)
ai facut o chestie de .. kkt. si pentru asta pleci. si ai si facut-o degeaba. imi pare sincer rau de tine pentru modul in care ai gandit acest lucru.
pe de alta parte , nu-s chiar tzaran, iti doresc mult succes in viata si sa fii sanatos. cred ca astea doua acopera tot .
numa bine

bine dani ca ai furat...sa o ti tot asa