d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Se Baga > Xd
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Feb 7 2008 06:12pm
Deci vam rugat fara spam frate..si fara injuraturi..si nam scamat pe nimeni niciodata...ce vreau sa fac cu ea ...am eu boala asta sa fac o guilda cu numele ROMANIA..ai ceva impotriva
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Feb 7 2008 09:18pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Fri, 8 Feb 2008, 01:12)
Deci vam rugat fara spam frate..si fara injuraturi..si nam scamat pe nimeni niciodata...ce vreau sa fac cu ea ...am eu boala asta sa fac o guilda cu numele ROMANIA..ai ceva impotriva


auzi.. cumpara tu mie guilda , si ma ocup eu de ia ^^^ , poti sa fi co-owner np!:D
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 7 2008 10:49pm
Quote (napsterz0r @ Fri, 8 Feb 2008, 05:18)
auzi.. cumpara tu mie guilda , si ma ocup eu de ia ^^^ , poti sa fi co-owner np!:D


ideea e ca care vrea sa fac cu el sa puna 50%-50% amandoi smile.gif

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 8 2008 02:39am
Quote (Klaudiu @ Fri, Feb 8 2008, 01:42am)
pai nu are ce face cu ea ca e scamer tongue.gif


kk knd imi dai aia 850 fg nu mai zic k esti scammer u noob scammer..
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Feb 8 2008 02:55am
Quote (Klaudiu @ Fri, Feb 8 2008, 02:42am)
pai nu are ce face cu ea ca e scamer tongue.gif


Quote (DyCa4EveR @ Fri, Feb 8 2008, 11:39am)
kk knd imi dai aia 850 fg nu mai zic k esti scammer u noob scammer..


Chiar nu puteti sa va abtineti ?
Chiar va place sa va bateti joc de topicuri ?
Lasati omu' sa-si vada visul cu ochii !
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 8 2008 04:30am
Quote (goldbranch @ Fri, 8 Feb 2008, 10:55)
Chiar nu puteti sa va abtineti ?
Chiar va place sa va bateti joc de topicuri ?
Lasati omu' sa-si vada visul cu ochii !


vrem sa-l obisnuim cu sentimentul ca oricat de mult iti doresti ceva de la viata v-a veni altceva si iti va spulbera visele
rofl.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 8 2008 05:55am
Quote (MrDjBthu @ Fri, Feb 8 2008, 11:30am)
vrem sa-l obisnuim cu sentimentul ca oricat de mult iti doresti ceva de la viata v-a veni altceva si iti va spulbera visele
rofl.gif


laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll