d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cine A Instalat Vista Pe Pc? > Sa Zica Ce Antivirus Foloseste
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 6 2008 07:34am
Quote (MrDjBthu @ Wed, 6 Feb 2008, 00:07)
merge si kaspersky si bitdefeneder pe vista.
iti zic ca am la mine la munca calculatoare pe care am instalat programele astea.
kaspersky internet security 6.0 e pe unu
iar restu vin ele cu bitdefender 10
daca ai nevoie pot sa-ti dau si serial de licenta pt ultimul, valabil pana in 2010 parca.



foarte la obiect postul, sunt sigur ca va ajuta in rezolvarea problemei


io nu zic ca nu se instaleaza dar merge ca draku.....imi expira buletinu pana fac update.....oricum multumesc

This post was edited by RO_Byron on Feb 6 2008 07:35am
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 6 2008 07:36am
Quote (kelz0 @ Wed, 6 Feb 2008, 01:07)
ati ramas in urma cu kapersky si bidfender sa vede k aveti calc dlelea de la domo sau altec care va da asa ceva gratis smile.gif enjoy


credeam ca ma ajuti cu ceva antivirusi de vista......calc e facut de mine cu asta ma ocum si din momente ce merge vista pe el fara probleme,nu prea e de aruncat
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Feb 6 2008 07:51am
Quote (RO_Byron @ Wed, 6 Feb 2008, 14:36)
credeam ca ma ajuti cu ceva antivirusi de vista......calc e facut de mine cu asta ma ocum si din momente ce merge vista pe el fara probleme,nu prea e de aruncat


mah . eu folosesc nothon pe vista ... shi sunt foarte multumit . dar cum spuneam prefer xp cu taote ca incep sa ii prind gustul la asta ..dar icna maiare multe defecte ..dar asta e. de frumos e frumos xD
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 6 2008 09:16am
Quote (RO_Byron @ Wed, 6 Feb 2008, 15:34)
io nu zic ca nu se instaleaza dar merge ca draku.....imi expira buletinu pana fac update.....oricum multumesc


ideea e ca pt vista iti trebuie resurse destul de serioase ca sa ruleze ok. adica un proc capabil, core 2 duo si macar 2gb de ram.
iar la update la kaspersky si la mine cand isi face update tot compu ingheata, nu mai pot sa fac absolut nimica, si eu am xp, nu vista. bine dracu ca nu mai joc d2 pe hc ca sigur ma crapa.

dar bitdefenderu chiar merge bine pe vista, nu pare prea pretentios.
ai putea sa-l folosesti pe el ca sa nu ai mari probleme.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 6 2008 09:21am
p notebook e vista..stinks
p pc ..pt d2 , w3tft si alte "chestii" xp owns thumbsup.gif

/e: Razvan..c balamuc ai facut cu fg?

This post was edited by Arx_X on Feb 6 2008 09:21am
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Feb 6 2008 09:46am
ai incercat zone alarm internet security 7 e unu dintre cele mai bune pe aici la mine
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 6 2008 10:34am
pt vista iti trebe un pc cu minim 1.5 gb RAM si un procesor avion biggrin.gif

xp inca se mentine bine asa ca vista e naspa tongue.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 6 2008 11:20am
Quote (DanyTheDog @ Wed, 6 Feb 2008, 16:46)
ai incercat zone alarm internet security 7 e unu dintre cele mai bune pe aici la mine


thx dany
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 6 2008 01:18pm
Quote (Arx_X @ Wed, 6 Feb 2008, 17:21)


/e: Razvan..c balamuc ai facut cu fg?


ipod nano 2 gb
am facut comanda aseara xD

edit: u are meny rich, don8 m8 ???? ^^
laugh.gif

This post was edited by MrDjBthu on Feb 6 2008 01:20pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 6 2008 04:54pm
Quote (MrDjBthu @ Wed, Feb 6 2008, 09:18pm)
ipod nano 2 gb
am facut comanda aseara xD

edit: u are meny rich, don8 m8 ???? ^^
laugh.gif


bogat cu duhu poate..am ceva imprumuturi prin guild ...asa k tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll