Quote (Klaudiu @ Mon, Feb 4 2008, 08:46pm)
despre tine ce pot zice un retard care milogeste la taiko
si prieten cu scamerii romani din jsp si chiar dak mas milogi mas milogi nu as scamma k tine imi pare rau k am crezut k esti de treaba nu team injurat niciodata si nu tiam zis nik sa te supere... da vad k esti alfel un scartar... si pe taiko lam ajutat odata k un rush si mia dat niste fg... atat da am vazut k el e de treaba nu k altii... si tot cemi da akm sunt iteme la ls
na zic aci k postu celalt a fost inchis