d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania Trophy Room
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Feb 4 2008 03:18pm
NA DE AICI DYCA devil.gif uglyhammer.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 4 2008 05:37pm
El rune here sad.gif
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 5 2008 12:30am
scutul asta mi l-a dat anya ca am salvat-o ^^
daca pun zaka imi scade dmg cu 600 fatza de scutul asta
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 5 2008 02:03am
Quote (lord_of_war @ Tue, Feb 5 2008, 08:30am)
scutul asta mi l-a dat anya ca am salvat-o ^^
daca pun zaka imi scade dmg cu 600 fatza de scutul asta
<IMG alt="" src="http://img90.imageshack.us/img90/5201/screenshot009qh5.jpg">


dak era eth cu repair rofl.gif


@andrei date in plm cu circletu ala k e super dar dak avea dex cry3.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Feb 5 2008 02:03am
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Feb 5 2008 02:57am
pe mata nu o vrei ?
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Feb 5 2008 03:25am
Quote (lord_of_war @ Tue, 5 Feb 2008, 08:30)
scutul asta mi l-a dat anya ca am salvat-o ^^
daca pun zaka imi scade dmg cu 600 fatza de scutul asta
<IMG alt="" src="http://img90.imageshack.us/img90/5201/screenshot009qh5.jpg">


#1 fa upgrade la zaka ^^
#2 zaka are dmg constant 46-46 la smite iar vortexu are 5-87

asa ca tie iti creste dmgul maxim, pe cand ala mediu iti va fi mult mai mare cu zaka din cauza skilurilor etc...

Quote (kelz0 @ Mon, 4 Feb 2008, 23:18)
NA DE AICI DYCA devil.gif uglyhammer.gif
<IMG alt="" src="http://i29.tinypic.com/2e0kby0.jpg">


la ce iti trebuie str pe un hammerdin ? doar ai enigma
dex si viata iti trebuiau tie acolo
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 5 2008 04:22am
Quote (kelz0 @ Tue, Feb 5 2008, 10:57am)
pe mata nu o vrei ?


iesi in mm de ratat tiam zis sa nu mai injuri k idiotu date in gm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 5 2008 04:27am
au dreptate toti strainii care vin si fac topicuri despre romani aici in subforum ..suntem tigani sleep.gif
am numarat d curizitate...si din 333 topics cate are subforumul...76 sunt closed...din auza cui? din cauza "oamenilor" ..pardon , din cauza unor exemplare d aici care nu stiu altceva decat sa se injure reciproc..pt asta aveti pm box ...

puteti sa ma injurati cat vreti..dar personal , cand mai vad o injuratura..reported as flaming..si nu doar cu report..incerc sa vorbesc cu un mod ..si sa inchida topicul

m-am saturat.... nu suntem oameni , cel putin nu oameni din epoca moderna...stone age era mai civilizat decat forumul nostru
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Feb 5 2008 04:28am
Quote (Arx_X @ Tue, Feb 5 2008, 12:27pm)
au dreptate toti strainii care vin si fac topicuri despre romani aici in subforum ..suntem tigani sleep.gif
am numarat d curizitate...si din 333 topics cate are subforumul...76 sunt closed...din auza cui?  din cauza "oamenilor" ..pardon , din cauza unor exemplare d aici care nu stiu altceva decat sa se injure reciproc..pt asta aveti pm box ...

puteti sa ma injurati cat vreti..dar personal , cand mai vad o injuratura..reported as flaming..si nu doar cu report..incerc sa vorbesc cu un mod ..si sa inchida topicul

m-am saturat.... nu suntem oameni , cel putin nu oameni din epoca moderna...stone age era mai civilizat decat forumul nostru


asha e ma arx da nu vezi ce idiot e asta.. eu am fak topic sa vedem cu ce va laudati cu mandria voastra si vine ratatu asta si ma injura si face si spam dry.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 5 2008 06:22am
asta e baza biggrin.gif

Go Back To Romanian Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll