Quote (b1dani @ Mon, Feb 4 2008, 12:31pm)

ms dar am cazut cu 18 puncte bagamiasi p**a :| asta e
Mia Picat chestionarul 24

..... agdasvhasdasgdafhasgd a
nasol..dar lasa k il iei next ..pacat k ti-a picat chiar un chestionar p care-l doreai.asta e , nu mori dintr-un ex d asta

Quote (napsterz0r @ Mon, Feb 4 2008, 01:14pm)
mestere.. is curios.. ce anume trebuie sa inveti din cartea aia idioata? ca .. doar cand o vad.. mie lene sa ma apuc sa invat:D
pff..eu am CITIT cartea , dar am facut chestionare cate am prins..adik o gramada..asa d la toate editurile si chestiile p care le-am gasit
chestionarele-s baza..cartea doar ..k sa ai o idee generala

p.s am luat carnetul acum 4 ani ..cu 25 (si am terminat sala in 8 min )

fara sa ma omor , desi refuzasem categoric pana atunci sa conduc ..asta e ... norocul

pls sa nu va aud ..k ia la asta c mare se da el..am mentionat chestia asta doar k sa stie dani si mada k nu-i mare branza..e chiar easy